هواشناسی ایران آسمان تهران بارانی است/کاهش دما در مناطق سردسیر

528561 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی ایسکانیوز امروز جمعه (12 آذر) با ورود سامانه بارشی به غرب کشور در استان های واقع در شمال غرب غرب و بخش هایی از غرب خوزستان، غرب اصفهان، مرکز چهارمحال. و بختیاری، ارتفاعات و دامنه های جنوبی البرز، واقع در استان قزوین. در البرز و تهران ابری، گاهی باران، رعد و برق، وزش باد موقتی شدید و در مناطق بالاتر برف پیش بینی می شود. همچنین شدت بارندگی در جنوب آذربایجان غربی، کردستان کرمانشاه و ایلام است.

بیشتر بخوانید:

روز شنبه بارش در این مناطق ادامه دارد، روز یکشنبه در شمال غرب برخی مناطق در غرب و ارتفاعات البرز بارش پراکنده پیش بینی می شود، همچنین با نفوذ جریانات شمالی به سواحل دریای خزر بارش باران و وزش باد آغاز می شود. شرق اردبیل، گیلان و مازندران.

در روز دوشنبه بارش در سواحل شمالی کشور شدت می گیرد و در شرق اردبیل و شمال خراسان شمالی بارش پراکنده خواهد بود. روز سه شنبه در نواحی شمال غربی برخی مناطق غربی و استان های مازندران، گیلان و ارتفاعات خراسان شمالی بارش باران پیش بینی می شود.

شایان ذکر است در این مدت در مناطق مرتفع و سردسیر به صورت برف می بارد. روز یکشنبه در استان‌های اردبیل و گیلان و روز دوشنبه در استان‌های مازندران گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی ۶ تا ۸ درجه کاهش دما خواهد بود.

بعدازظهر یکشنبه در غرب و مرکز خلیج فارس مواج و در روزهای دوشنبه و سه شنبه خلیج فارس مواج خواهد بود. همچنین از اواخر روز یکشنبه تا بعدازظهر سه شنبه دریای خورز مواج است.

  کاربردهای جالب آسپرین برای سلامتی و زیبایی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید