هواداران پرسپولیس حق دارند ناراحت باشند

560240 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، محمد برزگر پیشکسوت پرسپولیس تهران با اشاره به دیدار اخیر پرسپولیس و حذف این تیم از جام حذفی گفت: متاسفانه پرسپولیس یک فرصت ایده آل را از دست داد و شرایطی را برای این تیم فراهم کرد تا جام را پشت سر بگذاریم. «حذف برای بردن راحت‌تر بود، اما ما قدر این فرصت را ندانستیم و شکست تلخی را متحمل شدیم.

وی افزود: شکست پرسپولیس در بازی خانگی خود در ورزشگاه آزادی عجیب بود اما عجیبتر از شکست این بود که آن باخت را با دریافت سه گل متحمل شد. شکست پرسپولیس در این شرایط نشان از وضعیت روحی نامطلوب این تیم دارد و این موضوع باید از طریق کادرفنی باشگاه و کادر فنی ارزیابی شود. به نظر من این نتیجه فشار روحی و روانی زیادی را نشان می دهد که در تیم ایجاد شده و باید هر چه زودتر برطرف شود.

برزگر با تاکید بر انتقادات کادر فنی به رهبری یحیی گل محمدی خاطرنشان کرد: همه در ناکامی های پرسپولیس مقصر هستند و نباید گفت که تنها یحیی مقصر مشکلات و ناکامی هاست. پرسپولیس در سال های اخیر به لطف حمایت هواداران و پیشکسوتان و همچنین شرایط فنی تیم و باشگاه به موفقیت های چشمگیری دست یافته است و این حمایت ها باید ادامه داشته باشد. هواداران حق دارند ناراحت و اعتراض کنند، اما نه به قیمت چندپارگی و از بین رفتن وحدت.

پیشکسوت پرسپولیس افزود: بازیکنان و کادر فنی باید به خود بیایند و قوی تر شوند. هواداران از این تیم انتظار زیادی ندارند و فقط می خواهند موفقیت تیمشان را ببینند. با تمام تلخی از دست دادن این جام، اتحاد و حمایت را نباید فراموش کرد. فوتبال دو طرف دارد. ضمناً فراموش نکنیم که قهرمانی ها و موفقیت های پرسپولیس در 5 سال اخیر باعث سنگ اندازی از بیرون به پرسپولیس شده است و نباید آب بر روی آسیاب بدخواهان ریخت.

  پلیس یک مارمولک استخدام کرد!

برزگر در خصوص آینده تیم لیگ برتری پس از از دست دادن شانس قهرمانی پرسپولیس در جام حذفی به برنا گفت: شانس قهرمانی در جام حذفی از دست رفته است اما همچنان می توانیم لیگ برتر را ببریم. پرسپولیس بارها نشان داده که می تواند سرنوشت قهرمانی را تغییر دهد و حالا 6 بازی در پیش است و ممکن است همه چیز در مسابقات برای همه تیم ها رقم بخورد. شکست جام حذفی تلخ بود اما باید فراموش شود. الان همه ما ناراحتیم، اما اگر بخواهیم بنشینیم و دست بدهیم، اتفاق خوبی نمی افتد. بنابراین همه باید تا حد امکان تلاش کنند. این تیم باید در ریکاوری روحی خوبی باشد و به لیگ برتر فکر کند.

چپ پای سابق پرسپولیس در پایان گفت: پرسپولیس همیشه نشان داده که می تواند شگفتی ساز کند. 6 مسابقه باقی مانده و 6 پیروزی و حذف حریفان و شاید کسب ششمین قهرمانی متوالی. پس تا روز آخر امیدتان را از دست ندهید. هواداران و پیشکسوتان با حمایت و تمرین قبلی خود می توانند نقش ویژه و مهمی برای پایان خوب پرسپولیس در پایان فصل داشته باشند.

منبع: برنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید