همکاران پژوهشی بر محتوای پیشنهادات پژوهشی نظارت دارند

565264 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، نشست هم اندیشی مشاور پژوهشی دانشگاه و طرح پایش دانشگاه آزاد اسلامی با پژوهشگران، مدیران برنامه های پژوهشی و باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان 4 واحد دانشگاهی برگزار شد.

محمدعلی اکبری، رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، هدف از برگزاری این نشست را ایجاد فضای دانش، ارتقاء، هم افزایی علمی و ارتباط با ذی نفعان در برنامه های پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با اشاره به لزوم حضور بیشتر همیاران پژوهشی برای نظارت بر محتوای پروپوزال ها، توجه به میانگین زمان توقف پروپوزال ها در بخش مربوط به گروه و شورای علمی نظام پژوهشی گفت: و جلوگیری از ناهماهنگی پیشنهادات در سیستم تحقیق.

علی اکبری با اشاره به گزارشات سامانه پژوهش گفت: دسترسی پژوهشگران واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی به این گزارش فعال است.
پس از آن، ارتقای برنامه های علمی و توجیه اساتید و دانشجویان دانشگاه از طریق باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و پیشنهادات واحدهای منتخب برای همکاری بین سه رکن معاونت پژوهشی، برنامه پژوهشی و باشگاه مطرح شد. از پژوهشگران جوان و نخبه، انجمن های علمی در این زمینه ارائه شد.

باشگاه نظارت بر برنامه های علمی این واحدها نیز تأسیس شد و مقرر شد از این فضا برای ایجاد شبکه ای از پژوهشگران برنامه های علمی اعم از دانشجو و معلم در برنامه های علمی مستقر در این واحدها با همکاری باشگاه و نیز استفاده شود. برنامه علمی واحدها

انتهای پیام/

  پرونده صنعت پتروشیمی میانکاله متوقف شد!

دیدگاهتان را بنویسید