همه گیری تاج و تخت در آخرین روزهای خود است/ طرفداران بیمه مردم و پزشکان را در مقابل هم قرار داده اند

636511906045492093 خبر ناگهانی

رئیس سازمان نظام پزشکی در نشست خبری اولین همایش جامع تاج و تخت گفت: در روزهای پایانی تاج و تخت هستیم. ما بالای 80 درصد واکسیناسیون داشتیم و از 50 درصد در نوبت سوم استقبال می کنیم و به مردم توصیه می کنیم نوبت سوم را تزریق کنند. افراد بالای 70 سال نیز باید دوز چهارم را تزریق کنند.

وی افزود: نظام سلامت در این دو سال فرسوده شده است و هزینه های زیادی هم پرداخت کرده ایم. باید از این سالها درس بگیریم. سازمان نظام پزشکی همایش حضوری برگزار می کند. باید زیرساخت های سلامت را تقویت کنیم. این کنفرانس از 21 تا 23 اردیبهشت برگزار می شود و دارای 14 پنل تخصصی است و اکثر معلمان مطالب دسته اولی را که دریافت کرده اند به اشتراک خواهند گذاشت.

وی گفت: تاج به پایان نرسیده است و هنوز برای ابراز محبت به کادر بهداشتی زود است. 48 روز گذشته و هنوز تعرفه ها نهایی نشده است. ما روزانه چند صد میلیارد ریال به نفع بیمه ضرر می کنیم و این ظلم به جامعه پزشکی است. رسانه ها به خاطر این تعرفه به ما حمله کردند.

ری زاده در خصوص تعرفه های جدید گفت: بسیاری از همکاران ما به دلیل تاخیر در اجرای تعرفه های جدید دفاتر خود را تعطیل می کنند و خدمات از دسترس مردم خارج می شود. این تلاش ها در راستای حقوق بشر است، مخالفان مردم و جامعه پزشکی به نفع بیمه عمل کرده اند.

  روش های پاک کردن لکه های آب از روی سطوح چوبی

دیدگاهتان را بنویسید