همه چیز درباره قتل دلخراش دختر 5 ساله در تهران

532991 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، نهم اردیبهشت ماه 1401 کارکنان بیمارستان امام حسین (ع) طی تماس تلفنی از فوت دختری 5 ساله در مرکز فوریت های پلیسی 110 خبر دادند.

محمد وهابی با اعلام این خبر؛ بازپرس ویژه شعبه دوم دادسرای جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی بیمارستان شدند و تحقیقات مقدماتی برای کشف ابعاد پنهان این پرونده را آغاز کردند.

تیم جنایی با جسد دختر جوانی به نام بهار که بر اثر اصابت ضربه به سر بر روی تخت بیمارستان جان باخت و آثار شدید شکنجه و آزار و اذیت بر روی بدن وی مشاهده شد.

سناریوی دروغین مادر مقتول

اعضای تیم جنایی ابتدا به سراغ مادر مقتول رفتند. وی در تحقیقات اولیه گفت: من به دلیل اختلافات شخصی جدا از همسرم زندگی می کنم اما طلاق نگرفتم و یک روز قبل از حادثه فنر را به همسرم دادم.

وی ادامه داد: روز حادثه زمانی که قصد داشتم زباله ها را در سطل زباله در کوچه بیندازم، ناگهان جسد نیمه جان دخترم را در کنار سطل دیدم که آثار سوختگی و شکنجه را نشان می دهد. بدن او!”

به این ترتیب پدر بهار مورد بررسی بیشتر قرار گرفت و مشخص شد که مادر بهار با مرد جوانی رابطه پنهانی داشته و این مرد جوان قصد دارد پس از شروع زندگی مشترک بهار را به یک مددکار اجتماعی بسپارد.

با توجه به اظهارات ضد و نقیض مادر بهار درباره مرد جوان، بازپرس ویژه قتل دستور بازداشت مادر بهار و مرد جوان را صادر کرد که خیلی زود توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شدند.

  توافق سه جانبه اکتشاف امروز آغاز می شود

متهمان اعتراف کردند که پس از انتقال دختربچه 5 ساله به پایگاه دهم در تحقیقات کامل با همدستی آنها را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

ضرب و شتم مرگبار دختر 5 ساله

رسیدگی به این پرونده ادامه داشت تا اینکه صبح امروز شنبه 28 خردادماه مرد جوانی برای تحقیقات بیشتر نزد محمد وهابی فرستاده شد. به شعبه دوم دادسرای امور جنایی منتقل شد.

متهم در تحقیقات به بازپرس گفت: از آنجایی که رابطه من با مادر بهار در محله فاش نشد، به بهار تذکر دادم که برای بازی با بچه های دیگر وارد کوچه نشود! روز حادثه وقتی او را در حال بازی در کوچه ای که من ساخته بودم دیدند، خیلی عصبانی بودم و در خانه دو ضربه به صورتش زدم و بعد از آخرین سیلی سرش به پشت طاقچه خورد، بعد از این کتک زدن من. آب قند بهار اما حالش بدتر شد 2 روز قبل از این حادثه «به دلیل رعایت نکردن بهداشت فردی بهار در حمام، تصادف با دمپایی به اندام وی برخورد کرد و با سیخ داغ سوخت».

علت احتمالی مرگ بهاره

بر اساس گزارش اولیه بیمارستان و مکالمات تلفنی بازپرس ویژه قتل ها با کارشناسان پزشکی قانونی، احتمال می رود مقتول بر اثر خونریزی داخلی مغز فوت کرده و مورد آزار و اذیت جنسی قرار نگرفته باشد.

به گزارش تسنیم، تحقیقات درباره قتل دختر جوان توسط محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل های شعبه دوم دادسرای امور جنایی ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید