همه ما از وضعیت فدراسیون فوتبال ناراحتیم

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال گفت: همه ما از این وضعیت ناراحت هستیم و امیدواریم فدراسیون فوتبال بهبود پیدا کند چرا که همیشه آشفتگی ایجاد می کند.

ابراهیم قاسم پور درباره اینکه آیا کمیته فنی از جلسات خود برای انتخاب سرمربی تیم ملی جوانان به جمع بندی رسیده است یا همچنان در حال بررسی گزینه ها است، گفت: در آخرین جلسه کمیته فنی هفته گذشته انتخاب سرپرست انجام شد. قرار بود چهارشنبه هفته جاری تیم مربیگری برگزار شود که متاسفانه این دیدار به دلایل نامعلومی لغو شد. طبق تماسی که با دبیر کمیسیون فنی داشتم، اعلام کردند که تا یکی دو روز آینده زمان تشکیل جلسه جدید را اعلام خواهند کرد. البته معتقدم کارها خیلی دیر انجام می شود.

وی درباره زمان از دست رفته تیم جوانان گفت: من هم معتقدم که این اتفاق باید سریعتر رخ دهد. نه تنها برای تیم ملی جوانان بلکه همه چیز باید مشخص شود و وقت را تلف نکنیم. متاسفانه به دلیل نگرانی های فراوان در فدراسیون و تیم های ملی دوستان در حال رسیدگی به این موضوع هستند اما جباری با من تماس گرفت و گفت تا یکی دو روز آینده جلسه اعلام می شود که هنوز اعلام نکرده است.

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال با بیان اینکه در جلسه قبلی کمیته علاوه بر بحث انتخاب سرمربی تیم جوانان، در جلسه بعدی چه مواردی مطرح شد، گفت: البته علاوه بر بحث انتخابی سرمربی تیم جوانان، موضوع دیگری مطرح نشد. بحث تیم جوانان در حال حاضر در دستور کار است.

کاسم پور درباره رضایت کمیته فنی از شرایط تیم جوانان به سرپرستی حسین عبدی توضیح داد: عبدی را می شناسم و می دانم که او مردی با انضباط است که در کارش جدی است. او همچنین روی کارش بسیار حساس است و احساس مسئولیت بالایی دارد. امیدواریم هر چه زودتر برای تیم جوانان تصمیم گیری شود.

  آمیکرون شامل تمام خانواده است

وی در خصوص شرایط تیم های اصلی از نظر امکانات، بازیکنان مستعد و بازی های دوستانه، پاسخ داد: قبل از شروع کار حسین عبدی در تیم جوانان، 198 بازیکن شناسایی شدند. البته تعدادی از این بازیکنان برای اردوی فعلی در اختیار او قرار گرفت و او مختار است این بازیکنان را جمع بندی کند و نفرات مورد نظر خود را انتخاب کند. سخت افزار مثل قبل است و چیزی به آن اضافه نشده است. عبدی باید برنامه ها و نیازهایش را اعلام می کرد و تا حد امکان امکاناتش فراهم می شد.

سخنگوی کمیته فنی فدراسیون فوتبال افزود: هر مربی ذهنیت خودش را دارد و خواهان برگزاری مسابقات داخلی و خارجی است. بحث ارائه تسهیلات خارج از صلاحیت کمیته فنی است و مسئولان ارشد فدراسیون تصمیم گیرنده هستند. با توجه به شرایط فعلی فدراسیون فوتبال، امیدوارم میرشاد ماجدی و هیات مدیره زودتر در این مورد تصمیم گیری کنند و تصمیم گیرنده کلیدی انتخاب شود تا شرایط به روال عادی بازگردد.

کاسم پور در گفت و گو با خبرنگار رادیو تهران ورزشی درباره نگرانی خود از وضعیت فعلی فدراسیون فوتبال گفت: همه ما از این وضعیت ناراحت هستیم و امیدواریم فدراسیون فوتبال بهتر شود. بی نظمی همیشه هرج و مرج ایجاد می کند و افرادی که باید کار خود را به خوبی انجام دهند نمی توانند برنامه های خود را اجرا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید