همه تیم ها باید نگران رقابت با پرسپولیس باشند

561652 خبر ناگهانی

شیث رضایی درباره عملکرد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: نکته مهم این است که پرسپولیس در بهترین زمان ممکن بازیکنان را به خدمت گرفت، چرا که اتلاف وقت موضوع مهمی است.» که قطعا به نفع تیم خواهد بود. تا الان نفرات خوبی به پرسپولیس اضافه شده اند و امیدوارم همه به تیم کمک کنند و در پرسپولیس بدرخشند. قطعا کادر فنی چند بازیکن دیگر را در نظر گرفته و امیدوارم برای تکمیل تیم به خدمت گرفته شوند.

ادامه مطلب

وی در خصوص عدم تمدید قرارداد رامین رضاییان و جذب دانیال اسماعیلی فر تصریح کرد: رامین بازیکن توانمندی است که پرسپولیس را هم دوست دارد. او بعد از بازگشت به این تیم عملکرد ضعیفی نداشت اما در نهایت اتفاقاتی افتاد که احتمالا فصل آینده این بازیکن را در پرسپولیس نخواهیم دید. در هر صورت باید به نظر کادر فنی پرسپولیس احترام گذاشت و یحیی گل محمدی در نهایت تصمیم به جذب دانیال اسماعیلی فر گرفت. این بازیکن فصل گذشته از نظر آماری یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان لیگ بود و در گذشته با گل محمدی همکاری داشته است. امیدوارم این بازیکن در پرسپولیس هم موفق باشد.

رضایی در خصوص وضعیت سیدجلال حسینی و اینکه گفته می شود وی به ستاد فنی سرخپوشان اضافه شده است، گفت: نمی دانم حسینی و کادر فنی در این خصوص چه تصمیمی دارند اما فکر می کنم سید. جلال در مربیگری کاریزما دارد و می تواند در پرسپولیس موفق باشد، «بله، حسینی در آن سال ها بار موثری برای پرسپولیس بود و برای او آرزوی موفقیت دارم.

  راز گنج نفرین شده در معرفی خودروساز معروف

مدافع سابق تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این تیم را می توان مدعی اول قهرمانی در فصل آینده دانست؟، گفت: پرسپولیس همیشه برای قهرمانی می جنگد و فصل گذشته باید قهرمان می شد. همه تیم ها باید نگران رقابت با پرسپولیس باشند به خصوص تیم هایی که برای قهرمانی می جنگند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید