همه افراد باید تا پایان سال دوز جدیدی از واکسن کرون دریافت کنند

مهرداد بابایی با اشاره به شیوع کرونا در البرز گفت: البرز از نظر تعداد بستری همچنان در وضعیت پایداری قرار دارد و در حال حاضر 159 بیمار عروق کرونر در این استان بستری هستند.

وی با تاکید بر تزریق نوبت سوم این واکسن، تصریح کرد: در شرایطی که بیماری کمترین شیوع را دارد، بهترین زمان تزریق واکسن به دلیل ایجاد ایمنی بیشتر در بدن است. به همین دلیل از مردم خواسته می شود که دوز سوم را تزریق کنند. فقط نرو

این مقام مسئول افزود: بر اساس تصمیم ستاد کرونا به احتمال زیاد همه افراد واجد شرایط هر چقدر هم که تاکنون دوز دریافت کرده‌اند، تا پایان سال دوز جدید تزریق کنند.

بابایی گفت: به گفته وی، اگر فردی دو نوبت واکسن کراون را دریافت کرده باشد، باید نوبت سوم و کسانی که نوبت سوم را دریافت کرده‌اند، احتمالاً نوبت چهارم را نیز دریافت کنند.

سخنگوی سازمان کرونا در البرز ادامه داد: با این اقدام به ویژه در شرایطی که محدودیت ها برداشته شده است، شاهد افزایش سطح ایمنی انسان در برابر ویروس کرونا خواهیم بود.

وی افزود: خوشبختانه کمبود واکسن کراون وجود ندارد و افرادی که شرایط را دارند می توانند در اسرع وقت به نزدیکترین مرکز اجتماعی مراجعه کرده و واکسن مورد نظر خود را تهیه کنند./ همشهری آنلاین

  بیانیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد/ به بغداد، کازمین و سامرا سفر نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید