همایش ۶۰۰ نفری «پیشگامان آزادی» در شهرکرد برگزار شد.

573363 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکورد، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی شهرکرد گفت: برنامه های سالروز تشکیل بسیج دانشجویی در دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری در راستای تبیین جهاد، انجام می شود. رفع شبهات و بیان دستاوردها و خدمات بسیج.

مرتضی کریمی در این گردهمایی علاوه بر گرامیداشت هفته بسیج، اعزام دانشجویان جهادی به مناطق کم برخوردار، برگزاری نشست های گروه های جهادی با مسئولین و تجلیل از دانشجویان جهادگر بسیجی را از جمله برنامه های سالروز تشکیل برشمرد. دانش آموز بسیجی در روستا.

کریمی افزود: در دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری خواهد بود

مسئول ناحیه بسیج دانش آموزی شهرکرد سلسله نشست هایی با موضوع خانواده و وبینارها با موضوع حقوق زن در اسلام و برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب یک وان شباه، اجرای مسابقات ورزشی در رشته های مختلف، برپایی کارگاه ها و غرفه های مشاوره حقوقی، تحصیلی، خانواده و مهارتی از زندگی و اعزام مشاوران به اردوهای جهادی در هفته بسیج اشاره کرد و افزود: برگزاری برنامه های هنری از جمله شب شعر توسط دانشگاه فرهنگیان، اکران فیلم و فیلم مستند از دیگر برنامه های بسیج دانشگاه های استان در هفته بسیج است.

کریمی از برگزاری یادواره شهدای دانشگاه، آیین مسح قبور مطهر شهدا و سرکشی خانواده های معظم شهدا خبر داد و تصریح کرد: کمپین من و رفیق شهیدم، گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو در فضای مجازی. فضا، نشست های آموزشی با هدف جهاد و تبیین مکتب مقاومت و تفکر بسیجی، نشست نقد گفتمان و آسیب شناسی بین بسیجیان دانشجویی، نشست های بصیرتی به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانشجویی در دانشگاه های چهارمحال و بختیاری برگزار می شود.

  صدور مجوز برداشت 10 درصد از سهم دولتی در NFR

در این مراسم که به مناسبت سالروز تشکیل بسیج دانش آموزی برگزار شد، علاوه بر برنامه های مفرح، دستاوردها و فعالیت های بسیج دانشجویی استان چهارمحال و بختیاری در طول یک سال گذشته تشریح شد.

وی افزود: همزمان با هفته بسیج اساتید بسیجی دانشگاه های چهارمحال و بختیاری نیز در ویژه برنامه جهاد تابعین راه خروج از قیام بر اساس نهج البلاغه شرکت کردند.

در این نشست که به همت اساتید چهارمحال و بختیاری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار شد، سعید مولوی وردنجانی از اعضای هیئت علمی و پژوهشگر دانشگاه شهرکرد با اشاره به نهج العلم به تحلیل وقایع اخیر کشور پرداخت. -بالاژه

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید