هماهنگی عناصر دولتی در اجرای سیاست های اقتصادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است

551013 خبر ناگهانی

حسینعلی حاجی دلیگانی در گفتگو با خبرنگار سیاسی ایسکانیوزوی با اشاره به اجرای طرح حذف ارز ترجیحی از سوی دولت، گفت: حذف ارز ترجیحی و ادغام آن با تک نرخی شدن ارز، کار خوبی است که باید اجرا می شد؛ در حالی که ارز ترجیحی حذف شد. بنابراین باید 10 روز قبل از اجرا اطلاع رسانی و حمایت معیشتی انجام شود تا از تحریک بازار جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه رئیس جمهور به وظیفه خود برای گفتگو با مردم عمل کرده است، گفت: معتقدم اجرای این طرح بسیار مهم می توانست کاملتر باشد. اما لازم است فرمانده قرارگاه اقتصادی و سایر دست اندرکاران دست به دست هم بدهند و موضوع را به درستی برای مردم تبیین کنند.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جراحی اقتصادی ضروری است اما باید از پیشنهادات کارشناسان و متخصصان در این راه استفاده کرد، گفت: هماهنگی بین ارکان دولت برای ادامه طرح بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید:

یکی از اعضای هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص اغتشاشات در حوزه ماکارونی گفت: 90 درصد تولید ماکارونی کشور توسط سه واحد تولید می شود که چند ماه پیش وزیر کشاورزی مجبور شد با آنها موافقت کند. باش، راه راست است.

وی افزود: مدیران استانی از جمله مدیران جهاد کشاورزی و فرمانداران باید در اجرای طرح حذف ارز ترجیحی کالاهایی مانند آرد توجیه کامل داشته باشند. همچنین اعتمادسازی مردم بسیار مهم است و باید به درستی مزایای این طرح را برای مردم تبیین کرد.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس مقید به برنامه های دولت است و اگر دولت در اجرای برنامه های خود به درستی عمل کند در آینده از حمایت مجلس بهره مند خواهد شد.

  هشدار پلیس برای آموزش آنلاین امن

دیدگاهتان را بنویسید