هشدار حماس به اشغالگران درباره مسجد الاقصی

560618 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، صدها تن از افراط گرایان صهیونیست صبح امروز به منظور اخراج نمازگزاران فلسطینی و آماده سازی برای ورود شهرک نشینان صهیونیست به مسجد الاقصی یورش بردند و جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) بار دیگر بیانیه تند صادر کرد.

به گزارش خبرگزاری فلسطینی شهاب، جنبش حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: مسجد الاقصی خط قرمز است و رژیم اشغالگر مسئول تجاوز به نمازگزاران و اجازه دادن به اشغالگران برای هتک حرمت به مقدسات آن است. ما این رژیم را مسئول حملات به حجاج می دانیم.» در داخل مسجد الاقصی و عواقب اجازه دادن به شهرک نشینان برای حمله و هتک حرمت صحنه های آن، می دانیم که این اقدام تحریکی برای احساسات مردم فلسطین، اعراب و همه است. مسلمانان.»

در ادامه این بیانیه آمده است: تداوم حمله به مومنان و نمازگزاران و قداست زمان و مکان در قدس، تأثیر معکوس بر رژیم اشغالگر و شهرک نشینان آن خواهد داشت. مردم ما در همه عرصه ها در برابر اشغالگر و جنایات او محکم خواهند ایستاد و دستانشان بر ماشه دفاع از بیت المقدس و مسجدالاقصی خواهد ماند و به هر قیمتی نقشه های شوم اشغالگران را خنثی خواهند کرد.

بیت المقدس از جمله صحنه هایی در مسجد الاقصی که جمعه گذشته شاهد بدترین درگیری ها بین نظامیان صهیونیست و نمازگزاران فلسطینی بود، صبح امروز (یکشنبه) شاهد حمله اشغالگران بود.

مقاومت فلسطین در روزهای اخیر بارها به اشغالگران درباره تشدید تنش ها در قدس هشدار داده است و حتی دیروز هارون ناصرالدین، یکی از اعضای دفتر سیاسی حماس و یکی از بوروکرات های بیت المقدس به این مسجد حمله کرد. حماس الاقصی به رژیم صهیونیستی گفت که هر قربانی در مسجد الاقصی اعلام جنگ است و به شهرک نشینان اجازه می دهد در صحنه های آن فداکاری کنند. [عملیات] شمشیر قدس 2، بسیار شدیدتر از [شمشیر قدس] “قبل از آن است.”

  کاپیتان استقلال در رادار اربیل عراق است

روز گذشته جنبش حماس نیز با صدور بیانیه ای تاکید کرد که قدس و مسجد الاقصی خط قرمز هستند و دست مقاومت بر ماشه است.

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید