هزینه سفر زمینی و هوایی به کربلا در ماه رجب چقدر است؟

520852 خبر ناگهانی

به گزارش گروه فرهنگی ایسکانیوز، زیارت امام حسین (علیه السلام) در ماه رجب در روایات سفارش شده است و به همین دلیل پیش بینی می شود تعداد داوطلبان زیارت عتبات در این ماه بیشتر از روز گذشته باشد. روز های دیگر.

درخواست خدمات زیارتی برای کاهش هزینه سفر به امامزاده ها

ثبت نام زیارت از ماه رجب آغاز شده است و زائران می توانند برای این سفر معنوی به دفاتر حج و زیارت مجاز مراجعه کنند.

البته با توجه به مناسبت سفر سالگرد در دور جدید ماموریت ها، قیمت سفر سالگرد حدود 10 درصد افزایش یافته است. بنابراین سفر هوایی عتبات که در ماه های اخیر 10 میلیون و 500 تا 12 میلیون و 300 هزار تومان بود، به 11 میلیون و 450 تا 13 میلیون و 500 هزار تومان رسید.

همچنین سفر زمینی عتبات در بهمن ماه از 6 میلیون و 500 تا 7 میلیون و 500 هزار تومان است که تا پایان این ماه 20 درصد ارزان تر و حدود 6 میلیون تومان است.

تفاوت قیمت زیارت های حرم در اسکان زائران است و تفاوت هتل ها باعث تغییر قیمت این سفر معنوی می شود. این در حالی است که با توجه به فعالیت های آشپزخانه مرکزی، غذای زائران به صورت هماهنگ طبخ و توزیع می شود.

سفر زیارتی عتبات از سال گذشته به شکلی جدید انجام شده است و خدمات زیارتی مسئولیت اعزام زائران را برعهده گرفته است، البته برخی از خدمات در ماه های اخیر به دلیل نوسانات نرخ دلار و زیان های سنگین، فعالیت خود را کاهش داده اند. برخی دیگر به عتبات اعزام نمی شوند. در حال حاضر تعداد دفاتر فعال در هر شهرستان برای اعزام زائر بسیار محدود است. با این وجود سفر زمینی و هوایی عتبات ادامه دارد و علاقمندان می توانند از طریق دفاتر زیارتی زیر نظر سازمان حج و زیارت از این سفر معنوی بازدید کنند.

  داستان مرگ عجیب مردی با ریش بلند

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید