هر وقت استقلال و پرسپولیس قوی هستند، تیم ملی هم قوی است

562874 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، میلاد سلیمان فلاح درباره وضعیت فعلی خود گفت: فوتبال را کنار گذاشته ام. بعد از استقلال به پیکان رفتم و سال خوبی را سپری کردم. سپس به بادران رفتم و پس از بازی در تیم گلریهان، فوتبال را کنار گذاشتم. نگرانی مربیگری؟ من قطعاً دوست دارم کار کنم. ما با بسیاری از دوستان در تماس هستیم. من مربیگری را دوست دارم و مطمئناً در آینده این کار را دنبال خواهم کرد و نمی توانم از فوتبال دور باشم.

بیشتر بخوانید:

وی درباره دوران حضورش در استقلال که می توانست با قهرمانی در لیگ همراه باشد اما آبی ها فصل را در رده هفتم به پایان رساندند، افزود: ما در آن زمان تیم فوق العاده ای داشتیم. نزدیک به 8 ملی پوش مانند خسرو، سجاد، امیرحسین صادقی و امید ابراهیمی در تیم ما حضور داشتند. شانس قهرمانی داشتیم اما با نتایج عجیبی که در پایان فصل داشتیم، قهرمانی از دست رفت. نمی دانم دلیلش چه بود. آقای کالانوی به قدری از نظر فنی در سطح بالایی قرار دارد که مشکلی برای او پیش نخواهد آمد. شاید یکی از دلایلش این بود که سرمان شلوغ بود. همه توقع داشتند که در تیم باشند و طبیعتاً وقتی از اردوی تیم ملی برمی گردی توقع داری در تیم اول باشی.

مهاجم سابق آبی ها درباره شهبازاده و حیدری که در استقلال همبازی های او بودند، گفت: آقای خسرو یکی از بهترین بازیکنان تاریخ استقلال است و با مربیان بزرگی کار کرده است. او قطعا می تواند به استقلال کمک کند. او شخصیت بسیار خاصی دارد و من افتخار می کنم که با او بازی کردم. شهبازاده؟ قبل از فوتبال در دانشگاه با او بودیم و در تیم ملی دانشجویی با او بازی کردم. او یک تمام کننده عالی است و با ایجاد فضا به دیگر هم تیمی ها کمک می کند.

  چرا احمدی نژاد اجازه داد یک پیرزن جاسوس برای مردم تصمیم بگیرد؟

آیا سلیمان فلاح همچنان پیگیر نتایج استقلال است؟ پاسخ او این بود: قهرمانی استقلال خیلی خیلی خوشحالم کرد. قهرمانی سالانه قبلی استقلال الگوی خاصی بود و با شکست ناپذیری همراه بود. با احترام به همه پرسپولیسی ها باید بگویم که واقعاً قهرمانی لذت بخشی بود و من به عنوان یک بازیکن استقلالی واقعا از شکستن این همه رکورد خوشحال بودم. امیدوارم رکوردها ادامه داشته باشد. در کل باید بگویم وقتی استقلال و پرسپولیس قوی هستند، تیم ملی هم قوی است.

سلیمان فلاح درباره انتخاب ستاره تیم سال قبل گفت: امیرحسین حسین زاده ستاره تیم بود. از همان بازی اول مقابل الهلال عربستان مشخص بود که او یک ستاره است. لمس توپ و حرکت پاهایش نشان از توانایی او داشت.

وی در خصوص ریکاردو ساپینتو افزود: ما ایرانی ها انسان های احساساتی هستیم و از نظر احساسی درگیر فوتبال هستیم. فکر می کنم این روحیه و اشتیاق ساپینتو به استقلال کمک کند. کی روش با این هیجان یکی از موفق ترین دوران تیم ملی را خلق کرد. این باعث می شود تیم ها با اشتیاق بیشتری بازی کنند. بازار نقل و انتقالات؟ استقلال خیلی سبک کار کرد و شلوغ نبود. تیم هایی مثل پرسپولیس و فولاد هم خیلی خوب نقل و انتقالات را شروع کردند. خدا را شکر استقلال بازیکنانی را که می خواست آورد و به نظرم عملکرد خوبی داشت.

سلیمان فلاح درباره مدعیان قهرمانی گفت: فکر می کنم یکی از جذاب ترین لیگ ها را پیش رو داریم چون نسبت به دوره های قبل تیم های رقابتی بیشتر است. گل گهر فوق العاده است و مس با ربیعی عالی بود. این تیم ها هم اگر قهرمانی نخواهند می آیند تا سهمیه بگیرند.

  درصد مراجعه به پزشک در سال 1401 چقدر است؟

منبع: برنا

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید