هرکس از فدراسیون تخلف کند باید مجازات شود

531946 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مهدی پاشازاده درباره تخلفات شهاب الدین عزیزی هادم رئیس سابق فدراسیون فوتبال و اعتراض به جایزه و دستمزد سرپرست سابق تیم ملی فوتبال گفت: قانون روشن است و هرکس تخلف کند باید باشد در دنیا هم همینطور است.در تیمی مثل بارسلونا فساد وجود داشت و متخلفان اخراج یا جریمه شدند.در مورد جوایز هم باید بگویم که به دلیل شرایط اقتصادی فشار زیادی به جامعه وارد شد. و هر گروهی می گویند که وزیری چقدر شرایط خوبی دارد، در فوتبال هم همین اتفاق می افتد.

بیشتر بخوانید:

وی افزود: زمانی که قرارداد یورگن کلینزمن در سال 2006 4 میلیون یورو بود، سرمربی تیم نیز می توانست قراردادی به ارزش 1.5 میلیون یورو داشته باشد. مشکل فوتبال ما این است که حرفه ای نیست. سرپرست تیم مدیر تدارکات است و اگر حقوق و پاداش ها درست باشد زیاد است اما وقتی برای تیم ملی سرمربی انتخاب می کنیم سرمربی می شود. موقعیت یک مدیر تیم با یک رهبر تیم متفاوت است. رهبر تیم کار لجستیکی را انجام می دهد. اگر بحثی برای مقایسه داشته باشیم، مواضع مشخص می شود.

بازیکن سابق استقلال درباره دیدار این تیم مقابل سپاهان در هفته بیست و پنجم لیگ برتر گفت: همه دیدارها برای استقلال سخت است و هر مسابقه فینالی دارد. استقلال مانند بازی های قبلی خود باید امتیاز بگیرد. یک نکته وجود دارد و آن تعطیلی لیگ برتر است که می تواند به ضرر استقلال تمام شود. سپاهان در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده و در این بازی حضور دارد. از طرفی شاید سپاهان خسته به ایران برگردد و حالات روحی و روانی مختلفی داشته باشد. باید دید این وقفه به ضرر استقلال خواهد بود یا خیر. تعطیلات لیگ برای استقلال مثل تایم اوت والیبال است که شاید خیلی خوب نباشد. باید منتظر بمانیم و شرایط مسابقه را ببینیم. هر تیم متمرکز امتیاز لازم را کسب می کند.

  زمان شروع امتحانات دانش آموزی تعیین شد

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید