هدف از ایجاد یک خانه نوآورانه تربیت نیروی خلاق و حرفه ای است

557307 خبر ناگهانی

بهروز کرد، مدیر خانه مبل و منبت نوین دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر در گفت و گو با خبرنگار ایسکانیوز با بیان اینکه عنوان ملی و جهانی ملایر در مبل و منبت برای سازمان مرکزی سازمان اسلامی جذابیت دارد، اظهار کرد: این عنوان در سطح ملی و جهانی ملایر در زمینه مبل و منبت جذابیت دارد. دانشگاه آزاد. وی گفت: خانه مبل و منبت نوآورانه ملایر برای گردهمایی دانشجویان، اساتید صنعت و علم و تکمیل یکدیگر برای افزایش تولید و فروش محصول ساخته شده است. یکی دیگر از اهداف مهم راه اندازی این مرکز، تربیت کادر حرفه ای و رفع موانع و نیازهای همه اعضا می باشد و همچنین سعی در حمایت کامل از فعالیت های تجاری، فناوری و نوآورانه داریم.

رئیس خانه نوآوری مبل و منبت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر افزود: در تلاش هستیم تا رسالت اجتماعی خود را در کنار اهداف خود انجام دهیم و این مهم با ایجاد شبکه نوآوری در شهرستان است. فناوری و نوآوری به این صنعت هنری با استفاده از اساتید و دانشجویان رشته های مرتبط در زمینه طراحی و تولید مصنوعات چوبی. برای اولین بار در ملایر موفق شدیم 10 میلیارد ریال از بودجه کشور برای ساخت این خانه ابتکاری جذب کنیم و علاوه بر ساخت این خانه ابتکاری، از حضور یک شرکت دانش بنیان و پنج شرکت فناور شاغل در این خانه بهره مند شدیم. این زمینه.

وی تصریح کرد: برای استفاده از ظرفیت این خانه مبتکر ارتباط مثبتی با دستگاه های اجرایی شهرستان برقرار کرده ایم تا بتوانیم با کمک این دستگاه ها

  سیما هزارآبادی همسرش را به ملت نشان داد + عکس

بهروز کرد با اشاره به وجود چوب در مقاطع کاردانی و کارشناسی واحد ملایر افزود:

رئیس خانه مبل و منبت نوآور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر با بیان اینکه بهسازی خانه مبل و منبت نوآور دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است، افزود: دریافت کردم.

گفتنی است از 48 سالن نوآوری دانشگاه آزاد در کشور، تنها 30 سالن نوآوری موفق به دریافت اعتبار از معاونت علمی ریاست جمهوری شده اند.

خبرنگار: محمد معصومی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید