هاگیگی در بدترین لحظه ممکن اخراج شد

ساکت الهامی در نشست خبری پس از شکست مقابل سپاهان اظهار داشت: به خانواده عزیز قنبرپور تسلیت می گویم. بازی خوب و با کیفیتی از هر دو تیم بود. نتیجه مطلوب را نگرفتیم اما بازی خیلی خوبی بود. تبریک به سپاهان. امیدوارم همچنان موفق باشند.

وی افزود: آنها در نیمه اول به آنچه می خواستند رسیدند. بعد سعی کردیم جبران کنیم اما نشد. گل زدیم. هاگیگی در بدترین لحظه ممکن اخراج شد. خیلی زحمت کشید و این یکی از روزهای خوبش بود. همه بچه ها زحمت کشیدند. من نمی توانم به آنها اعتراض کنم. خودمان را برای بازی بعدی با شاهخودرو آماده می کنیم. در فوتبال همیشه به چیزی که می خواهید نمی رسید. سپاهان با شایستگی به نتیجه مطلوب رسید.

سرمربی نساجی با بیان اینکه گل دوم سپاهان در شرایط مشکوکی در آفساید به ثمر رسید، گفت: به نظرم آفساید بود اما اگر برخی آقایان ناراحت نباشند، داوری هم جزو فوتبال است. همانطور که من اشتباه می کنم، داور هم اشتباه می کند. به تیم داوری خسته نباشید می گویم و امیدوارم همچنان موفق باشند. هیچ چیز ارزش های آنها را کوچک نمی کند. آنها با این بازی سخت کنار آمدند. نباید داور را مقصر بدانم و بگویم او ما را نگرفت، ناراضی بودیم. این فوتبال است.
الهامی افزود: ما نیز باید از این دیدار درس های لازم را بگیریم تا در یک دیدار سخت در پایان سال به نتیجه خوبی برسیم.به هر دو تیم خسته نباشید می گویم. فرزندانم هر چه داشتند گذاشتند. پیروزی محرم نویدکی را تبریک می گویم.

  خداروشکر دایی داریم

دیدگاهتان را بنویسید