نیاز به سیستم VAR احساس خواهد شد

576690 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مرتضی فنونی زاده درباره پیروزی تیم فوتبال پرسپولیس مقابل وان پارس اصفهان در یک شانزدهمین دوره رقابت های جام حذفی اظهار داشت: به دلیل نتایج باورنکردنی جام حذفی را جام معجزه می نامند. بازیکنان ون پارس با انگیزه زیادی مقابل پرسپولیس به میدان آمدند. مدافعان و دروازه بان تیم اصفهانی مقابل حملات پرسپولیس عالی کار کردند. پرسپولیس می توانست بیش از 6 گل به وان پارس بزند اما خودداری و از خود گذشتگی حریف مانع از گلزنی بازیکنان پرسپولیس شد.

دروازه بان پرسپولیس از این تیم جدا می شود؟

وی افزود: دروازه بان وان پارس روز خوبی را پشت سر گذاشت و موقعیت های گلزنی زیادی را از بازیکنان پرسپولیس گرفت. باید به میتبی توتونی سرمربی این تیم تبریک گفت که تیم بسیار خوبی را به مرحله حذفی جام حذفی رساند و در نهایت بازی خوبی را مقابل تیم اول لیگ ایران انجام داد. سیستم خوبی از آنها دیدیم که روی ضدحملات بسیار خطرناک ظاهر می شد. بازیکنان فان پارس هم انگیزه زیادی برای نمایش داشتند.

پرسپولیس با اشتباهات داوری 2 گل به وان پارس واگذار کرد

کارشناس فوتبال درباره عملکرد پرسپولیس افزود: از قبل مشخص بود که بازیکنان اصلی مقابل وان پارس به میدان می روند. از آنجایی که لیگ برتر به دلیل پایان نیم فصل به مدت دو هفته تعطیل می شود، گل محمدی برای حفظ فرم ایده آل خود تلاش کرده تا با بازیکنان اصلی بازی کند. بر همین اساس دیدار مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی برای بازیکنان اصلی تدارکاتی خوبی بود تا از آمادگی دور نباشند که تنها 2 تغییر نسبت به دیدار گل گهر سیرکان و نساجی مازندران داشت. تغییرات در پست های دروازه بان و هافبک بود. احمد گوهری جایگزین علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی به جای میلاد سرلک.

  اصلش به تخت جمشید برمی گردد؟

این پیشکسوت فوتبال با تاکید بر اینکه پرسپولیس به دلیل اشتباهات داوری دو گل مقابل وان پارس دریافت کرد، خاطرنشان کرد: هر دو گل تیم فوتبال وان پارس به دلیل اشتباهات داوری بود. پنالتی که برای اصفهانی ها اعلام شد اصلا درست نبود، گل دوم هم کمین بود. اگر سیستم VAR در فوتبال ایران وارد می شد، حق به قانونی داده می شد. روسای فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ باید به نوعی این سیستم را در مسابقات لیگ برتر پیاده کنند تا هیچ تیمی دچار اشتباهات داوری نشود. در نیم فصل دوم که مسابقات بسیار حساس است و رقابت برای قهرمانی و نه سقوط شدت می گیرد، نیاز به سیستم VAR احساس می شود.

عمری خود را ستاره پرسپولیس و فوتبال ایران معرفی کرد

وی درباره کیفیت بالای محمد عمری گفت: عمری بازیکن بسیار تکنیکی است که در دریبل زدن و شوتزنی مهارت بالایی دارد. او می‌توانست زودتر از این‌ها بالا بیاید. سال گذشته علیرغم انجام بازی های کمتر، عملکرد خوبی داشت. عمری در این فصل به عنوان ستاره پرسپولیس و فوتبال ایران ظاهر شده است. امیدوارم این روند رشد ادامه داشته باشد و او به بازیکن ارزشمندی در تیم ملی ایران تبدیل شود.

فنونی زاده در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس می تواند قهرمان جام حذفی و لیگ برتر شود، خاطرنشان کرد: یحیی گل محمدی دو بار با ذوب آچان قهرمان جام حذفی شد و قطعا امسال با تجربه خود می تواند قهرمان حذفی شود. پرسپولیس قهرمان نیم فصل لیگ برتر شد و باید همین روند را ادامه دهد. 15 بازی دیگر باقی مانده و بیشتر بازی های برگشت لیگ برتر خارج از خانه برای پرسپولیس خواهد بود، بنابراین برای قهرمانی کادر فنی و بازیکنان نباید تمرکز و آمادگی خود را از دست بدهند.

  تیراندازی خودروی پلیس در تهران / چه شد؟

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید