نیازی به زیر پا گذاشتن شرایط استقلال و فولاد نداشتم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: شرایط این تیم حرفه ای و استثنایی است و به همین دلیل ماندم تا به اهدافم برسم.

جواد نکونام که به صورت تلفنی مهمان برنامه ورزشگاه بود، درباره دلیل رد پیشنهاد استقلال گفت: همه دوست دارند سرمربی استقلال، پرسپولیس، تیم ملی و هوانیروز باشند. به پیشنهاد باشگاه استقلال افتخار می کنم و از آجورلو بابت اطلاع رسانی و پیشنهاد آن تشکر می کنم اما ترجیح می دهم به همان روشی که در نظر گرفته ام ادامه دهم. واقعا نیازی به شکستن شرایط استقلال و فولاد ندارم. همه چیز اینجا شگفت انگیز و حرفه ای است و من نیازی به خارج شدن از این وضعیت ندارم. من از بچگی طرفدار استقلال بودم و همیشه برای موفقیت این تیم دعا می کردم اما برای رسیدن به اهدافم در فولاد ماندم.

وی با اشاره به اینکه گفته می شود به دلیل فشار زیاد پس از پیروزی استقلال و همچنین فرصت حضور در تیم ملی با پیشنهاد استقلال رد شده است، گفت: این فرضیه ها صحت ندارد. فشار مربیگری همه جا هست. البته فشاری روی من نیست، چون در سال های اخیر آنقدر شرایط سختی داشتم که تجربه لازم را دارم. اگرچه همه مربیان در همه جا به نتیجه نخواهند رسید. استقلال نتایج خوبی دارد اما ایراداتی دارد و جای پیشرفت دارد. همیشه گفته ام برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم و صحبتی در این مورد نشده است. شاید اسم من برده شده ولی به زبان نیامده است.

سرمربی تیم ملی چند هفته پیش در مصاحبه ای درباره دستیار اسکوچیچ و مربی اش گفت: در این صحبت ها شیطنت بود و من باید طوری جواب می دادم که شاید برخی خوششان نیاید. واقعیت این است که هر سرمربی، ما دوست داریم تیم ملی موفق باشد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

نکونام درباره نقل و انتقالات باشگاه فولاد گفت: از روز اولی که به فولاد آمدم سعی کردم طبق خواسته باشگاه بازیکن جذب کنم. تقریبا دو سال است که بازیکن نداریم به جز تجربه زمستان گذشته. افرادی را گرفتیم که شاید در باشگاه‌هایشان دوستشان نداشتند، اما خودشان را در فولاد ثابت کردند. سعی می کنیم در مثلث تیم های خوب باشیم. دو سال متوالی است که آسیا نرفته ایم. ما باید بتوانیم این اتفاق را هر سال ادامه دهیم.

وی با اشاره به احتمال جذب وریا گفوری خاطرنشان کرد: وریا یکی از بهترین های ایران است و مایلیم در خدمت او باشیم. من باهاش ​​صحبت کردم؛ اگر شرایط خوب باشد دوست دارم در استقلال بماند چون به این تیم علاقه دارد. امیدوارم امسال با هم تیم خوبی داشته باشیم. با انتقال یازده بازیکنی که می توانیم جذب کنیم این کار را نمی کنیم. ما نمی توانیم این همه بازیکن بگیریم چون تیم خوبی داریم و به 5.6 بازیکن نیاز داریم.

نکونام درباره وضعیت پاتوس و کولیبالی گفت: این هفته با مدیر برنامه این دو بازیکن که یک نفر است مذاکره می کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می افتد.

دیدگاهتان را بنویسید