نگرانی ساپینتو و بازیگران اصلی برای یک تیم تمام ستاره

بد نیست نقل قولی از کارلوس کی روش داشته باشیم که می گوید گاهی اوقات برای انتخاب تیم نهایی ساعت ها با همکارانمان بحث می کنیم و سردرد می گیریم تا جایی که خودمان را مجبور به خوردن چند قرص می کنیم تا کمی آرام شویم.

به نظر می رسد استقلال الان هم همین وضعیت را دارد. در حالی که انتخاب برای یحیی در ترکیب پرسپولیس راحت تر است، ریکاردو ساپینتو باید ساعت ها برای انتخاب ترکیب نهایی خود برای دربی فکر کند. نفراتی که روی نیمکت استقلال هستند افرادی هستند که قبلا تجربه حضور در ترکیب ثابت استقلال را داشته اند و حتی در تیم تاثیرگذار حضور داشته اند. نمونه او در خط دفاعی است، سیاوش یزدانی و محمدحسین مردمند که کمتر در این تیم بازی می کردند، فصل گذشته از مهره های ماندگار این تیم بودند.

کدام ترکیب برای دربی بهتر است؟ این سوالی است که ذهن ریکاردو ساپینتو را به خود مشغول کرده و ساعت ها به پاسخ این سوال فکر کرده و حتی دچار بی خوابی شده است. چون این دربی اولین دربی ریکاردو ساپینتو است. بازی ای که او خوب می داند برابر با قهرمانی در لیگ برتر است. البته او خوش شانس است زیرا با این بازیکنان در طول مسابقه می تواند تغییرات خوبی ایجاد کند.

و البته او از مشکلات یک تیم پر ستاره خوشحال نیست. طبیعی است که بازیکنان از اینکه در تیم نیستند گلایه کنند و ناراحت شوند. ریکاردو ساپینتو تاکنون هدایت این تیم پر ستاره را بر عهده داشته است و پس از قهرمانی در سوپرکاپ، اکنون در راه قهرمانی در لیگ برتر است.

  افزایش 68 درصدی صادرات آبزیان

دیدگاهتان را بنویسید