نگرانی در مورد شنیدن صداهای مرموز در یک روستای ترکیه

563499 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، منابع ترکیه ای اخیرا گزارش داده اند که مردم روستای میدان دره در استان سارد واقع در جنوب شرقی ترکیه صداهای مرموزی را در زیر زمین شنیده اند.

به گزارش شبکه «تی آر تی»، مقامات ترکیه در پی گزارشات مردمی تحقیقات میدانی را برای یافتن علت شنیدن این صداها آغاز کرده اند.

پس از بررسی میدانی، سازمان اورژانس و بلایای طبیعی ترکیه اعلام کرد که نمی تواند منبع صدا را شناسایی کند. اما او به تحقیقات خود در این زمینه ادامه خواهد داد.

نجم الدین بایکرا بخشدار روستای میدان دره گزارش داد که حدود دو هفته پیش همزمان با شنیده شدن صداهای مرموز، مردم محلی نیز زلزله را احساس کردند.

مردم این روستا به رسانه های ترکیه گفته اند که شب ها از ترس نمی توانند بخوابند و هفته ای دو یا سه بار صداها شنیده می شود.

ساکنان می گویند که اگرچه صدا در چند روز گذشته قطع شده است. اما همچنان از تصادف ناگهانی در محل زندگی خود می ترسند.

در همین راستا، چهار سال پیش، در آوریل 2018، آمریکایی‌ها نیز صداهای مشابهی را شنیدند که باعث شد درباره احتمال یک برنامه مخفی زیرزمینی صحبت کنند.

خبرگزاری اسپوتنیک در آن زمان گزارش داد که پس از تکرار صداهای مرموز در زیرزمین و در برخی موارد این صداها با زلزله، به ویژه در اوهایو، شکایات مردمی افزایش یافته است.

منبع: فارس

  ترامپ از روغن مار برای رئیس جمهور شدن استفاده می کند!

دیدگاهتان را بنویسید