نکونام یکی دو بازیکن خارجی می خواهد

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان که برای نقل و انتقالات پس از نقل و انتقالات جدی است، از مذاکره این باشگاه برای خرید دو بازیکن جدید خارجی خبر داده تا پس از شیمبا، کولیبالی و پاتوس، تعداد خارجی های تیم افزایش یابد. این در حالی است که در لیگ ایران می توان از 3 + 1 خارجی استفاده کرد و در صورت نهایی شدن خرید این بازیکنان، یک یا دو بازیکن تنها می توانند در لیگ قهرمانان حضور داشته باشند.

حمیدرسا گرشبسببی درباره تقابل فولاد و پرسپولیس در سوپرجام گفت: قطعا بحث حرفه ای بودن و فوتبال حرفه ای است و من همیشه در مورد بچه ها صحبت کرده ام چه پرسپولیسی یا پیکان بوده ام و چه الان که هستم. فولاد.» در زمین با تمام وجود و اگر با تمام وجود بازی کنی، قطعا بازی خوبی خواهد بود و نتیجه هم با آن خواهد بود. الان به باشگاه فولاد متعهد هستم و فولاد هستم و به بچه ها گفتیم. برای داشتن بازی جوانمردانه و مبارزه جوانمردانه

وی افزود: به جرأت می توانم بگویم تیمی که من در آن حضور داشتم مانند تیم های جنگ زده بود. چون حدود 40 درصد از تیم اصلی جدا شد و همه می دانند که 4 بازیکن اصلی که 2 نفرشان ملی پوش بودند، تقسیم شدند. پنجره بسته بود، کبریت پیدا نکردند و بعد رسیدیم. وقتی رسیدم دیدم بیشتر بازیکنان در حال رفتن هستند. شیمبا و صالح حردانی در استقلال به پایان رسید و ما به هر نحو ممکن و با پیگیری و مشورت این دو بازیکن را حفظ کردیم. تیم فولاد خوزستان در حال فروپاشی بود. نمی خواهم بگویم که همه کارها را خودم انجام دادم. من با کمک همه دوستان و مخاطبینم تمام مهمانی های ورزشی ام را صرف کردم تا بتوانیم این بازیکنان را نگه داریم.

  چرا طرح برنامه ریزی آموزش عالی در ایران ناموفق است؟

مدیرعامل فولاد گفت: خوشبختانه این تیم مسابقات لیگ برتر خود را آغاز کرده و فقط ما نتوانستیم دوباره جواد نکونام و تیمش را به خدمت بگیریم. بعد از چهار بازی نتایج خوشایند نبود و هواداران نگران بودند و مدیران فولاد هم نگران هزینه هایی بودند که انجام دادند، دوباره تغییر کردیم و آقای نکونام به باشگاه برگشتند اما تشکیل این تیم زمان می برد. و می دانیم که در نیم فصل اول با توجه به وضعیت باشگاه فولاد می توان نتیجه گرفت. قبولی نگرفتیم اما اکنون در صدد جبران آن هستیم و پرسنل درخواست هایی داشتند.

گرشبسبی درباره تقویت فولاد گفت: در نیم فصل پیدا کردن و اضافه کردن بازیکن جدید به تیم سخت است. ما تقریباً 85 درصد نیازهای کادرفنی را برآورده کرده ایم و برای لیگ قهرمانان آسیا قطعا جواد نکونام و کادرفنی اش به دنبال اضافه کردن یک یا دو بازیکن خارجی دیگر به تیم هستند. اگر نامی به ما بدهند، پیگیر خواهیم شد تا ما را به لیگ قهرمانان آسیا اضافه کنند.

وی در خصوص مذاکرات برای جذب رشید مظاهری گفت: با مظاهری با هماهنگی باشگاه استقلال مذاکره کردیم. فرم اصلی را امضا کرد و اشاره کرد. بعد از یکی دو روز دو شرط گذاشت که ما به آنها اشاره نمی کنیم تا محرمانه بماند و به باشگاه دیگری بپیوندد. با پرسنل صحبت کردیم. شرایط را به او گفتیم و این پیشنهاد پذیرفته نشد. مشکلاتی پیش آمد که دیدیم او و باشگاه به آن احترام نمی گذارند. قصد ما این است که بازیکن به تیم ملحق شود.

  اگر مشکل کمبود انسولین حل نشود با وزیر بهداشت دیدار می کنیم

دیدگاهتان را بنویسید