نکات مهم هفته بیست و هفتم لیگ برتر معرفی شد

557342 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اقتصادی ایسکانیوز، هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران با 8 دیدار پیگیری شد و در مهمترین دیدارها استقلال تهران موفق شد فولاد خوزستان را در اهواز از پیش رو بردارد. پرسپولیس تهران نیز در سیرجان مغلوب سپاهان اصفهان شد.

بیشتر بخوانید:

نتایج دیدارهای هفته بیست و هفتم لیگ برتر

هوادار تهران 1 – فجر سپاسی شیراز صفر

شهر خودرو مشهد یک – پیکان تهران وان

آلومینیوم اراک 2 – صنعت نفت آبادان یک

مس رفسنجان یک – سیرجان گل گهر ۲

فولاد خوزستان یک – استقلال تهران 2

نفت مسجد سلیمان یک – نساجی مازندران یک

آهن صفر اصفهان – تراکتور صفر تبریز

پرسپولیس تهران 1 – سپاهان اصفهان 2

تیم منتخب هفته: سپاهان اصفهان

سپاهانی ها در هر دو نیمه بازی مقابل پرسپولیس تیم های برتر بودند. آنها در دقیقه 36 محمد نژاد مهدی به گل رسیدند و نیمه اول را بردند.

در دقیقه 48 نیمه دوم سجاد شهبازاده موفق شد گل دوم سپاهان را وارد دروازه پایتخت کند.

پرسپولیس که چیزی برای از دست دادن نداشت به سمت دروازه سپاهان حمله کرد و علی نعمتی در دقیقه 84 موفق شد یکی از گل های خورده را با ضربه سر جبران کند.

سپاهانی ها در نیمه دوم می توانستند با ضد حملات دروازه پرسپولیس را باز کنند اما بازیکنان این تیم با احتیاط موقعیت خود را از دست دادند. شاگردان نوید کیا ضمن پیروزی مقابل پرسپولیس، فاصله خود با این تیم را به 2 امتیاز کاهش دادند.

سپاهان هم اکنون با 52 امتیاز در رده سوم جدول لیگ برتر قرار دارد.

  کدام کالا بیشترین نصف ارز را دریافت کرد؟

مربی هفته: فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی پس از مدت ها موفق شد فولاد خوزستان را در اهواز شکست دهد و رکورد شکست ناپذیری خود در لیگ برتر را نیز حفظ کند.

فولاد در فولاد آرنا مقابل آبی های پایتخت شکست خورد که 11 بازی لیگ برتر را نباخته بودند.

استقلال با 63 امتیاز در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد.

استقلال سه هفته مانده به پایان لیگ برتر پرسپولیس را مقابل سپاهان شکست داد.

بهترین بازیکن هفته: صالح حردانی

صالح حردانی در نقل و انتقالات زمستانی از فولاد به استقلال رفت و موفق شد جناح راست استقلال را تقویت کند. او در بسیاری از بازی های اخیر استقلال نقش تاثیرگذاری داشته است. حردانی در دیدار مقابل تیم سابقش در دقیقه 53 با یک پاس امیرحسین حسین زاده را در موقعیت نهایی قرار داد که او نیز از فرصت به خوبی استفاده کرد و اولین گل استقلال را به ثمر رساند.

صالح حردانی در دقیقه 73 موفق شد گل دوم استقلال را وارد دروازه شهاب گردان، دروازه بان فولادی ها کند تا آبی های پایتخت در اهواز موفق شوند و شاگردان جواد نکونام را شکست دهند.

رویداد ویژه هفته: دیدار پرسپولیس – سپاهان در سیرجان

پرسپولیس در هفته بیست و هفتم به مصاف سپاهان رفت اما با رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، دو تیم در این فصل باید خارج از تهران و اصفهان به مصاف هم می رفتند. در اولین دیدار سپاهان در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف پرسپولیس رفت و در نهایت با یک گل مغلوب پایتخت شد.

پرسپولیسی ها پیش از این بازی، ورزشگاه امام رضا(ع) مشهد و یادگار امام تبریز را به عنوان ورزشگاه خانگی ترجیحی سپاهان پیشنهاد کرده بودند، اما هیات های فوتبال و شورای تامین دو شهر پیشنهاد پرسپولیس را رد کردند و در نهایت به دیدار رفتند. استادیوم شهید سلیمانی سیرجان را به عنوان ورزشگاه خود برای میزبانی از سپاهان انتخاب کرد.

  کد پول ملی به صورت آزمایشی ایجاد می شود

دیدگاهتان را بنویسید