نمی دانم چرا لوکادیا ایران را ترک کرد / از ایلان ماسک در توییتر بپرسید

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش با تمام توان مقابل استقلال به میدان می رود.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر ایران فردا شب از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی به مصاف استقلال می رود. یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: در چند ماه اخیر شاهد حوادث تلخ و دردناکی بوده ایم و به همه کسانی که عزیزانشان را از دست داده اند تسلیت می گویم، اینجا داربی است و خودش را دارد. حساسیت ها مردم روی این بازی حساس هستند و ما با تمام وجود وارد آن می شویم. امیدوارم بازی خوبی مقابل رقیب قدیمی خود انجام دهیم. من برای استقلال احترام زیادی قائلم. امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم. اتفاقات عجیبی افتاده و مشکلاتی وجود دارد اما نباید به این مشکلات فکر کرد بلکه باید به سه نقطه فکر کرد. هر تیمی که تمرکز داشته باشد می تواند برنده شود. امیدوارم هواداران از بازی لذت ببرند.

وی در مورد وضعیت لوکادیا نیز گفت: لوکادیا تمرکز خوبی برای بازی داشت و فیلم مسابقه را برای تماشا گرفت. او تمرکز زیادی روی داربی داشت و نمی دانم چرا یکدفعه تصمیم گرفت کشور را ترک کند. من واقعاً گیر کرده ام، اما تنها کاری که می توانم انجام دهم این است که آن را فراموش کنم و از بازیکنان بخواهم که با قلبشان بازی کنند.

گل محمدی در پاسخ به سوالی مبنی بر کمبود هوادار در دربی گفت: فوتبال ما مشکلات زیرساختی زیادی دارد. قطر جام جهانی برگزار کرد و مشکلی نداشت. من نمی خواهم خودمان را با قطر مقایسه کنیم. اما در مقایسه با چین، کره، چین و ژاپن واقعاً عقب هستیم. دربی تهران یکی از 10 دربی بزرگ جهان است، اما چند روز مانده به آن نمی دانیم این بازی برگزار می شود یا خیر. این ساختار کلی فوتبال ماست. ما در محدوده لنگ هستیم. ما ورزشگاهی داریم که 50 سال پیش ساخته شده و پرسپولیس، استقلال و تیم ملی در آن بازی می کنند. حضور تماشاگران در ورزشگاه روحیه ورزشگاه را بالا می برد اما متاسفانه این دربی بدون تماشاگر برگزار می شود و تنها چیزی که می توانم بگویم این است که واقعا متاسفم.

  بازدید 30000 دانشجوی غیر ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی

وی درباره تیم های آموزشی آلودگی هوا نیز گفت: باید تمرین کنیم. شرایط بازی و تمرین متفاوت است. در بازی باید 160 دقیقه با گرم کردن در زمین حضور داشته باشید. شرایط تمرین کنترل می شود، اما شرایط بازی نه.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اکانت توئیتر دارد یا خیر، گفت: من توییتر ندارم. متأسفانه یک اکانت جعلی به نام من بود و تیم آبی هم آن را گرفت. همچنین باید از ایلان ماسک در مورد تیک آبی این اکانت بپرسید.

گل محمدی درباره وضعیت دیابه گفت: وی مصدوم است و به داربی نمی رسد.

وی همچنین گفت: در تعطیلات به دلیل مشکلاتی بخشی از تمریناتمان را از دست دادم که برای ما خوب نبود. با این حال سعی کردیم با برنامه ای که داشتیم وارد مسابقه شویم.

وی درباره وضعیت عیسی آل کثیر نیز گفت: این موضوع را با باشگاه در میان گذاشته ام و منتظر هستم تا آل کثیر با باشگاه به توافق برسد تا قراردادش امضا شود.

وی درباره زمان برگزاری دربی نیز گفت: قطعا بهتر است قبل از تعطیلی لیگ دربی را انجام دهیم. این شرایط برای ما بهتر بود اما به هر حال نمی توانیم به اتفاقات گذشته فکر کنیم. بازی فردا برای ما بسیار مهم است که با آمادگی کامل بازی کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که لوکادیا چه زمانی برمی گردد، گفت: اطلاعات دقیقی از وضعیت لوکادیا ندارم و نمی دانم چه زمانی برمی گردد.

سرمربی پرسپولیس درباره شرایط بیرانوند گفت: وضعیت بیرانوند خوب است و وحید امیری نیز آماده بازی است.

  لیلا خاتمی و حامد بهداد در پشت صحنه پیرمرد + عکس

وی درباره اینکه ترکیب تیمش ساعاتی قبل از بازی در اختیار رسانه ها قرار می گیرد، گفت: بحث اینکه ترکیب تیم از قبل مشخص می شود آنقدر قوی شده که نمی توانم کاری انجام دهم. من به آن حساسیت ندارم و متوقف کردن آن سخت است. ترکیب تیم ها قابل پیش بینی است چرا که ترکیب تیم مقابل را هم داریم. شاید یک بازیکن فقط در حال حرکت است. هیچ کس نمی تواند ترکیب تیم خود را پنهان کند.

وی درباره غیبت همزمان لوکادیا و دیاباته در داربی گفت: هم دیاباته و هم لوکادیا عملکرد خوبی داشته اند و غیبت آنها بی اهمیت نیست اما امیدوارم بتوانیم جای آنها را بگیریم. مهاجمان دیگر ما آماده هستند. شرایط آنطور که می خواستیم نیست، اما یک تیم هستیم. همه بازیکنان انگیزه خاص خود را دارند و من به تیم اعتقاد دارم.

وی در نهایت در پاسخ به این سوال که آیا کی روش با توجه به نتایج تیم ملی در جام جهانی باید در تیم ملی بماند، گفت: تمرکز من روی دربی است و صحبت در مورد کی روش حرفه ای نیست، اما عملکرد یک مربی بر اساس نتایج آن سنجیده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید