نقاط ویژه روی گوش برای تسکین درد

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، برخی از داروها یا درمان های غیر سنتی ممکن است عجیب به نظر برسند، اما برخی از آنها می توانند تاثیرگذار باشند، مانند فشار دادن گوش که تاثیر بسزایی دارد. برای اطلاع از اینکه با فشردن قسمت‌های خاصی از رفلکس گوش چه اتفاقی می‌افتد، بخوانید.

بیشتر بخوانید:

برخی چیزها از نظر منطقی غیرممکن به نظر می رسند، اما در واقعیت وجود دارند و البته ناگفته نماند که دانش ما محدود است. این امکان وجود ندارد که هیچ یک از ما از رمز و راز پزشکی آگاه باشیم و تمام اطلاعات را از آن استخراج کنیم.

نقاط ویژه روی گوش برای تسکین درد

یکی از روش های غیر سنتی این است که برخی افراد با دانش خود در مورد طب سوزنی ممکن است شما را شگفت زده کنند.

این روش شامل یک گیره لباس (یا نیشگون گرفتن) است که به قسمت های خاصی از گوش فشار وارد می کند.

نقاط مختلف گوش با اندام های خاصی از بدن مرتبط است. اعمال فشار به این نقاط باعث بهبود اندام های داخلی می شود. این یک مفهوم بازتابی است.

نقاط ویژه روی گوش برای تسکین درد

امتیاز اختصاصی برای درمان بیماری های فشار گوش

1- شکل را ببینید. نقطه مشخص شده با شماره 1 به پشت و شانه های شما متصل می شود. وقتی با گیره یا گیره به این نقطه فشار وارد می کنید، به شرطی که این کار 60 بار در روز انجام شود، باعث کاهش و بهبود عملکرد کمر و شانه ها می شود.

2- ادعا می شود نقطه ای که با شماره 2 مشخص شده است با فشار دادن بر روی این نقطه از ناراحتی مزمن بدن می کاهد و باعث اجابت مزاج بهتر می شود.

  6 ماه پیش در مورد دلار چه گفتید؟

3- نقطه مشخص شده با عدد 3 گفته می شود که به مفاصل چسبیده است و با اعمال فشار به این نقطه می توانید از درد و رنج مفاصل خلاص شوید.

4- نقطه ای که با عدد 4 مشخص شده است، گفته می شود که به سینوس ها و گلو متصل است و اگر به راحتی نمی توانید بخوابید، عمدتاً به دلیل گرفتگی بینی، فشار دادن به این نقطه به بهبود مشکل کمک می کند.

5- نقطه مشخص شده با شماره 5 به دستگاه گورش متصل می شود. با اعمال فشار به این نقاط می توانید درد معده و معده را کاهش دهید.

6- نقطه مشخص شده با عدد 6 را می گویند مربوط به قلب و سر. اگر از میگرن و سردردهای متعدد رنج می برید، با اعمال فشار، سلامت خود را بهبود ببخشید.

منبع: نمناک

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید