نفت مسجد سلیمان در تنگنا است/ به معجزه نیاز داریم

رضا عنایتی پس از شرکت در مراسم معارفه خود در تیم نفت مسجد سلیمان گفت: در نیم فصل شرایط سختی داریم، متاسفانه سه روز دیگر برای جذب بازیکن فرصت نداریم و دیگر دیر شده است. ما با بازیکنان مورد علاقه خود صحبت کرده ایم و انشاالله بتوانیم دو یا سه نفر از آنها را به ترکیب خود اضافه کنیم.

وی افزود: تا پایان فصل نقل و انتقالات باید تغییرات زیادی ایجاد کنیم و فکر می کنم 5-6 بازیکن به ما اضافه شوند. باید دو سه نفر را از لیست خارج کنیم و برایشان آرزوی سلامتی کنیم. می دانم که کار بسیار سختی در لیگ داریم. با بچه ها شریک شدیم تا یک اتفاق خوب برای مردم مسجد سلیمان که تمام عمر آنها را می شناسم ایجاد کنیم و خوشحالی این تیم است. من می دانم که این تیم طرفداران زیادی دارد. یکی از خوشحالی های من این است که هواداران به ورزشگاه می آیند و می توانیم از حضور آنها استفاده کنیم.

سرمربی جدید نفت مسجد سلیمان تصریح کرد: نفت مسجد سلیمان درست یا غلط در شرایط سختی قرار دارد، باید دست به دست هم دهیم تا از زمان موجود استفاده کنیم. هواداران مطمئن باشند که من به عنوان رئیس کادر فنی تمام تلاشم را می کنم تا تیم از این وضعیت خارج شود. خودتان می دانید که ما به معجزه نیاز داریم، اما انشالله با بچه ها و مدیریتی که قول های خوبی داده اند، بتوانیم پایان فصل را به خوبی جشن بگیریم. من همه هوادارانمان را دوست دارم و امیدوارم آنها به استادیوم بیایند و به ما انرژی بدهند تا غیرممکن ها را ممکن کنیم.

  با قانون جدید مجلس همه مقصرند

دیدگاهتان را بنویسید