نفت مسجد سلیمان به ما کمک می کند تا به هدفمان برسیم

ارطغرول ساغلام پیش از بازی تراکتورسازی و نفت مسجد سلیمان گفت: آخرین بازی لیگ ما مقابل مس رفسنجان برای ما مهم بود، زیرا می خواستیم با روحیه بهتری به تعطیلات طولانی لیگ برویم و به آینده امیدوار باشیم. بعد از این بازی چند روز استراحت کردیم و سپس در سه دوره تمرینات را دنبال کردیم. بنابراین کارمان را در مجموعه اختصاصی باشگاه شروع کردیم و سپس دو بازی خوب با پیکان و گل گهر در اردوی پنج روزه تهران انجام دادیم. سپس دوباره تمرینات خود را برای بازی با نفت مسجد سلیمان در تبریز دنبال کردیم.


وی با بیان اینکه از تعطیلی لیگ به عنوان فرصتی برای هماهنگی و بهبود شرایط تیم استفاده کردیم، گفت: تیاگو فریرا در زمان تعطیلی لیگ به این تیم اضافه شد.

ساغلام با تاکید بر اینکه افزایش اختلاف امتیاز با دو تیم انتهای جدولی هدف کوتاه مدت ماست، تصریح کرد: دیدار با نفت مسجد سلیمان یکی از مهم ترین دیدارهای ما است که می تواند به ما در رسیدن به اهدافمان کمک کند تا ادامه دهیم. بقیه مسابقات با خیال راحت.”

سرمربی تراکتورسازی در خصوص مصدومان و محرومان تیمش برای بازی فردا گفت: بازیکنانی در لیست تیم هستند که می توانند به عنوان غایب و شاید بهتر از آنها به وظایف خود عمل کنند. من به توانایی های بازیکنان ایمان کامل دارم. آنها مسئول هستند و با ارائه یک بازی در خور تراکتورسازی، هواداران را به وجد خواهند آورد.

وی در خصوص شرایط حریف گفت: نفت در 24 بازی در هفته به پیروزی ارزشمندی دست یافت و انگیزه بالایی برای بازی با تراکتورسازی دارد. این تیم نقاط قوت و ضعفی دارد که با دوری از نقاط قوت و استفاده از نقاط ضعف این تیم می توانیم به آنها دست پیدا کنیم. امیدوارم داور کارش را به خوبی انجام دهد و اشتباهی که روی نتیجه مسابقه تاثیر بگذارد مرتکب نشود.

  آخرین آمار تاج در ایران/ 116 نفر در 24 ساعت گذشته جان باختند

دیدگاهتان را بنویسید