نعمتی قصد جدایی ندارد

سیامک نعمتی چند بازیکن پرسپولیس یکی از بازیکنانی بود که در ابتدای فصل قراردادش را با این تیم تمدید کرد. سیامک که در سال های اخیر جزو بازیکنان تاثیرگذار پرسپولیس بود، در این فصل و پس از آمدن دانیال اسماعیلی فر و سعید صادقی کمتر فرصت بازی پیدا کرد و در 9 بازی این فصل تنها چند بازی به عنوان بازیکن تعویضی انجام داد. بازیکن.

سیامک که از لیگ هفدهم به پرسپولیس آمده و در جمع ستارگان این تیم قرار دارد، در 11 بازی این فصل تنها 56 دقیقه بازی کرده است. آمار بسیار پایینی که قطعا هیچ فوتبالیستی را خوشایند نمی کند.

سیامک که سابقه دعوت به تیم ملی را دارد و اسکوچیچ در چند اردو او را به تیم ملی دعوت کرده است، از نیمکت نشینی های پی در پی به شدت ناراحت است اما هیچ واکنشی در این مورد نشان نداده است.

با این حال برخلاف شایعات، نعمتی قصد جدایی از پرسپولیس را ندارد و می خواهد تا پایان فصل در این تیم بماند. الان هم چند تیم لیگ برتری خواهان جذب نعمتی بودند اما سیامک به تیم های علاقه مندش اعلام کرده که نمی خواهد از پرسپولیس جدا شود و در واقع نعمتی قصد دارد با ماندن در پرسپولیس و مبارزه برای بازپس گیری جایگاهش دوباره خودش را ثابت کند.

  گل زیبای مهدی طارمی برای پورتو با یک حرکت فنی + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید