نظر وزیر ورزش درباره سرمربی و مربیان تیم ملی فوتبال

539479 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حمید سجادی امشب در حاشیه بازدید از مجموعه ورزشی علی دایی اردبیل و سالن سرپوشیده دو و میدانی حاج قاسم سلیمانی اردبیل و اردبیل از پروژه های نیمه تمام ورزشی ضمن تشریح هدف از سفر خود به اردبیل گفت: ورزشکارانی که باید به آنها توجه ویژه ای شود.

ادامه مطلب

وی افزود: در چند ماه گذشته مجبور شدیم به استان سفر کنیم اما با تاخیری کوتاه بالاخره امروز فرصت خدمت رسانی به تمام استان ها را داشتیم اما این سفر استانی نیست. ماه آینده به اتفاق معاونان وزارت ورزش و جوانان و مسئولان استانی داریم.

وزیر ورزش و جوانان گفت: قرار است از چند پروژه نیمه تمام بازدید کنیم زیرا بازدید از نزدیک باعث می شود از نزدیک در جریان وضعیت قرار بگیریم و با توجه به شرایط خاص استان اردبیل و محدودیت فصل کاری، شما باید از فرصت استفاده کرد و فرصت های ارزشمندی برای بازدید در سطوح مختلف داشت.

سجادی گفت: تجهیز سالن دو و میدانی در دستور کار قرار دارد و در نظر داریم هر چه سریعتر این پروژه را به اتمام برسانیم تا سالن سرپوشیده در فصل زمستان در اختیار ورزشکاران قرار گیرد.

وی در خصوص اظهارنظر درباره سرمربی و مربیان تیم ملی گفت: تلاش می کنیم در یک نشست تخصصی از تصمیم فدراسیون فوتبال و کارشناسان این رشته حمایت کنیم و به همین منظور از تیم ملی حمایت کنیم. در جام حذفی ایران.

وزیر ورزش و جوانان گفت: فوتبال اردبیل با توجه به توانایی هایی که دارد می تواند در مسابقات لیگ برتر نماینده داشته باشد.

  صفحه مورد نظر شما یافت نشد.

سجادی ادامه داد: وزارت ورزش و جوانان حمایت های لازم و اساسی را برای حضور تیم های فوتبال استان در لیگ های بزرگ دارد و با توجه به نابودی بسیاری از رشته های ورزشی قهرمانی، در نظر داریم جایگزین مناسبی برای ورزشکاران و تیم های ورزشی داشته باشیم. شرکت در مسابقات لیگ کشور.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید