نظام نهر مهسا امینی را جمع می کند

علیرضا دبیر فدراسیون کشتی گفت: در مورد فوت مهسا امینی اگر فردی تخلفی انجام داده است خود نظام باید با او برخورد کند. خیلی خوب است که یک نفر خلافی کرده باشد و ما بیاییم و بگوییم به خانواده مهسا امینی تسلیت می گویم. مهسا امینی خواهر عزیز و بزرگوار ما بود. همه ما نسبت به آن تعصب داریم و همه متاسفیم که سیستم ما آنقدر بزرگ و بزرگ است که می تواند این خوراک را جمع آوری کند.

وی در ادامه افزود: امیدوارم هر مشکلی که هست به خانواده عزیز و مردم بگویند خدای ناکرده چیزی نبوده و اگر بوده خود نظام شاکی باشد. قبل از همه ما، سیستم باید شکایت کند.

منشی گفت: نباید هر موضوعی را به خیابان بکشیم. وقتی این اتفاق برای امینی پسر روحل افتاد، ایستاد و او را زد. او از دستگاه قضایی تصمیم گرفت و با متخلفان برخورد کرد. خواهشمندیم همه ما متحد شویم و اقدامات دستگاه قضایی خود را دنبال کنیم. اگر مشکلی وجود دارد، از دستگاه قضایی می خواهیم که محکم بایستد و با متخلف برخورد کند.

وی ادامه داد: اگر جرم سیاسی شود قابل جمع آوری نیست. موضوع را سیاسی نکنید این یک مسئله خیابانی نیست، اما همه ما باید در دادگاه بایستیم. خود سیستم جلوی همه می ایستد. به شرطی که موضوع را سیاسی نکنیم./صدا و سیما

  یک خرس او را تا حد مرگ کتک زد

دیدگاهتان را بنویسید