نشست هم اندیشی دبیران هیأت های اجرایی جذب برگزار می شود

562424 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، محمدصادق ضیایی رئیس مرکز نظارت دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نشست هم اندیشی دبیران شورای اجرایی استان ها و کارشناسان هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی از 19 تا 21 اردیبهشت ماه برگزار می شود. وی گفت: هدف از برگزاری این نشست اجرای مفاد سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی و ایجاد رویه واحد برای رسیدگی به موضوعات مرتبط با اعضای هیات علمی است.

وی افزود: در مراسم افتتاحیه نشست هم اندیشی دبیران شورای اجرایی استان ها و کارشناسان هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بیژن رنجبر معاون دانشگاه آزاد اسلامی به بیان سیاست های پژوهشی دانشگاه در راستای سند تحول و تحول می پردازد. تعالی همچنین دکتر کی نژاد رئیس شورای فرزندخواندگی شورای عالی انقلاب فرهنگی و دکتر محمدی دبیر شورای پذیرش شورای عالی انقلاب فرهنگی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد شریفی رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی سخنرانی خواهد کرد.

ضیایی با اشاره به اینکه چهار کمیسیون تخصصی در نشست هم اندیشی دبیران شوراهای اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، گفت: ارتقای سالانه و طرح بن صفر در حال بررسی است. کمیسیون «ب» به بررسی اصلاح ساختار تشکیلاتی دبیرخانه شورای اجرایی جذب، ارتقا و تبدیل وضعیت نیروی کار استان، تعیین شاخص های مدرس برتر دانشگاه آزاد اسلامی می پردازد.

رئیس مرکز امور نظارتی دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: در کمیسیون «ج» بررسی فرم صلاحیت علمی و عمومی داوطلبان، تعیین نحوه همکاری با اعضای هیئت علمی تیپ الف و ب، بررسی مفاد بازنشستگی. و بازخرید اعضای هیأت علمی و اخراج مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت و بازنگری آیین نامه معلمان با حق التدریس و مفاد تغییر وضعیت استخدامی کارمند در دانشکده و مفاد تعارض منافع دانشکده در کمیته بررسی خواهد شد. e”.

  تاج همه گیری؛ این امر مهاجرت ایرانیان را دو برابر کرده است

وی با تاکید بر اینکه مرکز پذیرش و هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به دنبال تحقق منویات مقام معظم رهبری برای حفظ دانشگاه، گسترش فضای انقلابی و ارتقای علمی دانشگاه است، گفت: این مرکز به دنبال جذب اساتیدی است که بتوانند این دانشگاه را به آن برسانند. مقصد و دستیابی به اهداف دانشگاه که در سند تحول و تعالی تبیین و تبیین شده است تا دانشگاه آزاد اسلامی در جایگاه اصلی خود قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید