نشست تخصصی «نقش خزا و دانشگاه در جهاد تبیینی» برگزار شد.

549929 خبر ناگهانی

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت آیت الله دکتر مفتح، روز وحدت مدرسه و دانشگاه، اولین نشست تخصصی نقش مدرسه و دانشگاه برگزار شد. تبیین جهاد دانشگاهی با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین عبدالحسین خسروپناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاهیان و حوزویان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد برگزار شد.

خسروپناه در این نشست گفت: وحدت دانشگاه و دانشگاه به معنای ادغام این دو نیست. وحدت ناحیه و دانشگاه به معنای مشارکت و استفاده این دو نهاد از مزیت های یکدیگر برای توسعه پایدار ایران است.

فرمود: منظور از جهاد تلاش مستمر و همه جانبه در راه خدا با مال و جان و زبان است. تبیین یعنی تبیین حقیقت، اثبات حقیقت، دفاع از حقیقت و گره گشایی در حل مسئله در برابر جنگ شناختی. معرفی اسلام جامع و تبیین ارزش های ایران اسلامی با همکاری دوجانبه حوزه و دانشگاه امکان پذیر است.

خسروپناه همچنین از امکانات، تجهیزات آزمایشگاهی، کارگاه و کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گناباد، جشنواره چای و آشامیدنی با پایه گیاهان دارویی محلی (بومی) و نمایشگاه آثار هنری دانش آموزان مدارس سما واحد گناباد بازدید کرد.

انتهای پیام/

  ماجرای سفر همسر کلیباف به ترکیه چیست؟ + توضیح و عذرخواهی از الیاس قالیباف

دیدگاهتان را بنویسید