نسبت به احتمال افزایش سطح آب رودخانه های پایتخت در 24 ساعت آینده هشدار می دهند.

637082131502163069 خبر ناگهانی

به گزارش گروه جامعه ایسکانیوز، حامد یزدیمهر مدیرکل مدیریت بحران استان تهران با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی از امشب جمعه 13 آذرماه تا ظهر فردا شنبه 14 آذرماه بارندگی خواهد بود، گفت: ، در نواحی غربی و شمالی استان تهران (به ویژه در رشته کوه های شمال غربی). در مقاطعی بارش باران و وزش باد و احتمال رعد و برق پیش بینی می شود، گفت: برای ارتفاعات برف و مه خواهیم داشت.

یزدی مهر نسبت به اختلال در سفرهای بین شهری به ویژه هنگام عبور از گردنه های کوهستانی هشدار داد و گفت: در این مخاطرات کاهش دید افقی به ویژه در جاده های کوهستانی خواهیم داشت و به همه مردم عزیز توصیه می شود به تردد در این محورها توجه ویژه داشته باشند. شما دارید.

بیشتر بخوانید:

مدیرکل مدیریت بحران استانداری تهران همچنین نسبت به احتمال افزایش موقت سطح آب رودخانه‌ها هشدار داد و خاطرنشان کرد: آبگرفتگی موقت معابر در زمان بارندگی‌ها پیش‌بینی می‌شود و از همه دستگاه‌های خدمات‌رسان می‌خواهیم تدابیر ویژه‌ای برای این وضعیت در نظر بگیرند.

وی همچنین نسبت به احتمال خسارات وارده به بخش کشاورزی هشدار داد و گفت: به همه کشاورزان توصیه می کنیم با توجه به کاهش دما و بارندگی های پیش بینی شده به ویژه در کوه های شمال غرب، اقدامات لازم را برای جلوگیری از خسارت به محصولات خود انجام دهند.

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

  اهمیت و نقش مهم ویتامین B6 در بدن

دیدگاهتان را بنویسید