نساجی مازندران با عبور از آلومینیوم پانزدهمین قهرمان جام حذفی شد

فینال جام حذفی فوتبال باشگاه های کشور در فصل 1 تا 1400 با دیدار تیم های نساجی مازندران و آلومینیوم اراک از ساعت 20:40 امروز (چهارشنبه) با 10 دقیقه تاخیر در ورزشگاه آزادی آغاز شد و نساجی با یک گل قهرمان جام حذفی شد. -0 پیروزی .. مهرداد عبدی در دقیقه 58 دروازه آلومینیوم را باز کرد.

محمدحسین زاهدی فرد کریم اسلامی، مرتضی منصوری، عرفان گل محمدی و حامد شیری را با کارت زرد قضاوت می کند.

نساجی در حالی به عنوان میزبان وارد بازی شد که ساکت الهامی سرمربی این تیم به دلیل ضربات پنالتی روی نیمکت حضور نداشت. در این دیدار علیرضا حقیقی، سعید گلم علی بیگی، حامد شیری، شاهین طاهرهانی، مرتضی منصوری (82 – امیرمهدی جانملکی)، ایوب کلانتری، مهرداد عبدی، مسعود شجاعی (46 – محمد نفر گوربانی) رضا جعفری (75 – متین کریم زاده) و کریم اسلامی (46 – صابر حردانی) راهی نساجی شدند.

برای تیم آلومینیوم به سرپرستی سید مهدی رحمتی؛ حسین پورحمیدی، وحید محمدزاده، رامتین سلیمان زاده، مصطفی احمدی (70 – امیر نوری)، میلاد فخرالدینی (87 – امیرمحمد هوشمند)، محمد علی نژاد، علیرضا نقی زاده، پوریا آریاکیا (87 – میهم بهایی) محمدرضا آزادی بازی کردند.

در نیمه اول تیم آلومینیوم از موقعیت های بیشتری استفاده کرد و ضعف نساجی در میانه زمین و برتری آلومینیوم در این قسمت می توانست به سود این تیم باشد اما دو بار تیرآهن و دو بار علیرضا حقیگی مانع آلومینیوم شد. تیم و محمدرضا آزادی در این نیمه حضور داشتند.

با شروع نیمه دوم و با جدایی مسعود شجاعی و کریم اسلامی در سنین بالا، نساجی سعی کرد علاوه بر افزایش سرعت بازی، از سلطه آلومینیوم در میانه زمین بکاهد و این تغییرات اندکی در لطف نساجی برای بهتر شدن تیم نسبت به نیمه اول.در 45 دقیقه دوم کار را شروع کنید و به نوعی بازی را پیش ببرید. شاگردان خاموش الهامی خیلی زود در دقیقه 58 جایزه خود را دریافت کردند و تنها 13 دقیقه پس از شروع نیمه دوم با پاس ایوب کلانتری و ضربه سر مهرداد عبدی به گل رسیدند.

  تمرینات شبانه روزی عید فطر

بعد از گل نساجی، آلومینیومی ها تلاش کردند تا نتیجه را جبران کنند و مهدی رحمتی با چندین شیفت سعی کرد تیمش را از شکست نجات دهد اما نساجی ها سعی در کنترل بازی داشتند و گاهی بازی با خشونت و درگیری بازیکنان همراه بود. از هر دو تیم . . اما تلاش آلومینیوم‌بازان و نیمه‌موقعیت‌های این تیم نتیجه‌ای نداشت و بر خلاف آنها، نساجی‌ها موفق شدند در نیمه دوم با موفقیت بیشتری بر بازی مسلط شوند تا بازی را با یک گل به پایان برسانند. پیروزی

جام حذفی پس از استقلال، پرسپولیس، ذوب آهن، سپاهان اصفهان، ملوان بندر انزلی، تراکتور تبریز، باچمن تهران، فجر سپاسی شیراز، برگ شیراز، صبا کوم، نفت تهران، شاهین اهواز، سایپا و فولاد خوزستانی پرافتخارترین جام حذفی خواهد بود. پانزدهمین جام برندگان جام.

دیدگاهتان را بنویسید