نساجی فرصت بازگشت به بازی را داشت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدسمحرم نویدکیا در نشست خبری پس از پیروزی 3 بر یک سپاهان مقابل نساجی گفت: نیمه اول خوبی را پشت سر گذاشتیم. سعی کردیم بازی را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم و از موقعیت های خود استفاده کنیم. یکی از مهمترین چیزها برای من این بود که بتوانم توپ را از هافبک های حریف در مسابقه بگیرم و در نیمه اول خیلی خوب این کار را انجام دادیم. در نیمه اول موقعیت های نسبتا خوبی داشتیم و در نیمه دوم سعی کردیم نحوه بازی خود را نسبت به گذشته تغییر دهیم. ما کمی ترکیب را تغییر دادیم تا سبک دیگری از دفاع را امتحان کنیم. می خواستیم از مرکز زمین بخواهیم برای بازی های آسیایی آماده شود.

او گفت: نساجی در نیمه دوم عملکرد بسیار خوبی داشت. ما می توانستیم بازی را ببازیم و نساجی این شانس را داشت که به بازی برگردد. با اینکه توپ را کاملاً به نساجی دادیم، اما می خواستیم خوب ضدحمله کنیم. نساجی نتوانست موقعیت های خیلی خوبی ایجاد کند اما پس از گل زیبای حریف، بازی به سود نساجی پیش رفت. این تیم باخت خوبی داشت و سعی کرد از فضاهای کنار دفاع چپ و راست خود استفاده کند.

سرمربی سپاهان این پیروزی را به هواداران و بازیکنان تیمش تبریک گفت و گفت: در ضدحملات باید خیلی بهتر از موقعیت ها استفاده می کردیم. چون منسوجات به دلیل فشار زیادی که وارد می کرد فضای خوبی به ما می داد. از همه بازیکنانم که تمام تلاششان را کردند تشکر می کنم. آنها فوق العاده خوب دویدند و وضعیت بدنی خوبی از خود نشان دادند. پیش بینی می کردیم بازی بسیار سختی داشته باشیم و از این دیدار فوق العاده مهم و سخت سه امتیاز را گرفتیم.

  لحظه به لحظه با بورس / سنگین ترین صف های معاملات سهام -

نویدکی درباره تصمیم جواد رحیم زاده اظهار کرد: هیچ وقت درباره داوری صحبتی نکرده ام و انجام نمی دهم.

دیدگاهتان را بنویسید