نحوه نگهداری و شستشوی حوله

558801 خبر ناگهانی

به گزارش گروه اجتماعی ایسکانیوز، شاید دوست نداشته باشید هر چند ماه یک بار برای خرید حوله پول خرج کنید، اما می توانید با بهتر نگه داشتن حوله ها در طول زندگی آنها موثر باشید. حال این سوال پیش می آید که چگونه حوله های خود را مانند روز اولی که خریدید تمیز و تازه نگه دارید؟

نحوه نگهداری حوله

نرم کننده ها را فراموش کنید:

می توانید از نرم کننده های پارچه زیادی استفاده کنید. در زیر روش نگهداری از حوله ها را به شما معرفی می کنیم برای نرم شدن حوله ها 1/4 فنجان سرکه سفید به آن اضافه کنید.

نحوه شستن حوله های خود را تغییر دهید:

آب گرم برای از بین بردن میکروب ها مفید است، اما حوله های شما را کدر می کند و آنها را شبیه حوله چند سال پیش شما می کند. برای حفظ رنگ حوله برای اولین بار هنگام شستشو از آب سرد استفاده کنید.

هنگام شستشو از مواد شوینده ملایم تری استفاده کنید:

برای حفظ سلامت حوله خود مانند روز اول، از یک شوینده ملایم استفاده کنید تا الیاف آن آسیب نبیند و بتوانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید، اما اگر از شوینده قوی استفاده کنید به الیاف حوله آسیب می رساند.

خرید حوله سفید:

حوله های سفید بر خلاف آنچه از قبل می دانید نگهداری بهتر و راحت تری نسبت به حوله های رنگی دارند و به مواد شوینده زیادی نیاز ندارند و می توانید با یک بار شستشو لکه ها را پاک کنید.

مدیریت زمان خشک کردن حوله:

اگر حوله خود را برای مدت طولانی در خشک کن قرار دهید، ممکن است رنگ آن تغییر کند. به عنوان مثال، به مرور زمان، به خصوص در حوله های سفید، این امر باعث زرد شدن آنها می شود.

  قیمت استقلال با ارزش واقعی این باشگاه تناسبی ندارد

توجه:

حوله ها را قبل از استفاده یک بار بشویید، سپس از آنها برای از بین بردن میکروب ها استفاده کنید.
حوله های حمام را حداقل یک بار در هفته بشویید.
حوله ها را زیاد نشویید، زیرا ممکن است الیاف آن از بین برود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید