نتایج اولیه کنکور 24 فروردین ماه اعلام می شود

542418 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، کارنامه نتایج اولیه آزمون دکتری (نیمه متمرکز) سال 1401 روز چهارشنبه 24 فروردین 1401 از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش منتشر می شود. متقاضیان می توانند با استفاده از شماره درخواست یا شماره پرونده و همچنین شماره شناسایی و سال تولد به کارنامه نتایج اولیه آزمون خود دسترسی داشته باشند.

افرادی که مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی بر اساس مندرجات اصل کارنامه هستند، می بایست از روز پنجشنبه 24 فروردین لغایت یکشنبه 28 فروردین 1401 با توجه به رشته محل (حداکثر 50 رشته در صورت وجود) ثبت نام کنند. به حوزه امتحانی در آزمون داده اند، در سایت سازمان سنجش اقدام نمایید.

برای این گروه از نامزدها توصیه می شود. ابتدا راهنمای انتخاب پرواز و پیام های مربوطه را به دقت مطالعه کنید سپس از میان رشته های آموزشی رشته های مورد علاقه خود را انتخاب کرده و بر اساس علایق اولویت بندی کنید سپس انتخاب خود را ثبت کنید.

راهنمای انتخاب رشته های آموزشی در این آزمون از روز چهارشنبه 24 فروردین 1301 از طریق سایت سازمان سنجش در اختیار داوطلبان مجاز انتخاب رشته قرار می گیرد.

اسامی برگزیدگان دارای حد نصاب شرکت در مرحله دوم (مصاحبه، بررسی سوابق علمی و پژوهشی و …) در دهه سوم اردیبهشت ماه 1401 از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

متقاضیان مجاز به انتخاب رشته و علاقمند به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی لازم است به سایت دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه و بر اساس پیام های مربوطه اقدام نمایند که در پرتال این اطلاع رسانی خواهد شد. دانشگاه

  آخرین وضعیت رنگ آمیزی تاج شهرها اعلام شد

متقاضیان علاقه مند به انتخاب یکی از رشته های امتحانی مرتبط با دانشگاه امام صادق(ع)، دانشگاه امام حسین(ع) و علوم انتظامی امین که در صورت تمایل مجاز به انتخاب رشته های یک روزه و داشتن شرایط لازم می باشند. با توجه به توضیحات انتهای بروشور فقط دانشگاه های مربوطه می توانند کد رشته محل های مربوط به دوره های روزانه را انتخاب کنند و در سایر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی مجاز به انتخاب رشته از بین رشته های مجاز بر اساس میدان آزمایشی آنها

داوطلبان در صورت نیاز می توانند سوالات یا سوالات خود را از روز چهارشنبه 24 فروردین لغایت چهارشنبه 30 فروردین ماه در قسمت سامانه پاسخگویی این سازمان و یا در ساعات کاری با شماره تلفن 42163-021 مطرح کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید