نبرد سختی در انتظار شاگردان جان / اشتباه ممنوع!

557268 خبر ناگهانی

به گزارش ایسکانیوز، شاگردان یحیی گل محمدی روز دوشنبه 9 اسفندماه از ساعت 19 به مصاف مس رفسنجان می روند که دیدار دو تیم با تساوی به پایان رسید.

شرایط هر دو تیم در جدول

پرسپولیس در پایان هفته نهم لیگ برتر با 12 برد، 6 تساوی و یک باخت با 42 امتیاز در رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارد. از سوی دیگر مس رفسنجان با 33 برد، 6 تساوی و 4 شکست با 33 امتیاز در رده چهارم جدول رده بندی قرار گرفت.

تلاش یحیی برای کاهش فاصله با صدر!

شاگردان یحیی گل محمدی قطعا برای پیروزی در این بازی خانگی با تمام وجود وارد زمین خواهند شد. چرا که اختلاف پنج امتیازی این تیم با رقیب دیرینه اش اجازه از دست دادن امتیاز را به آنها نمی دهد. اما حریف پرسپولیس در این دیدار مهم یکی از قدرتمندترین تیم های لیگ برتر است که به گفته بسیاری از کارشناسان تاکتیکی و زیبا بازی می کند. در این شرایط باید منتظر یک دیدار جذاب و هیجان انگیز باشیم.

مس سخت ترین فلز در رتبه بندی است!

در ابتدای فصل کمتر کسی فکر می کرد شاگردان محمد ربیعی در پایان هفته نوزدهم با یک امتیاز اختلاف با سپاهان پارمر در رده چهارم قرار گیرند.

اما مس رفسنجان با ارائه بازی های زیبا و روان به این مهم دست یافت. دیل این هفته یکی از سخت ترین بازی های فصل را پیش رو دارد.

آیا لک روی نیمکت اخراج می شود؟

یکی از نقاط ضعف پرسپولیس در پست شماره یک است. عملکرد ضعیف حامد لاک در قفس تور سفید انتقادات زیادی را از سوی این دروازه بان به همراه داشته است. بی ثباتی این دروازه بان باتجربه باعث شد تا یحیی گل محمدی در نیم فصل دوم احمد گوهری، تیم بدنام شماره یک صنعت نفت را به خدمت بگیرد تا در صورت ادامه اشتباهات شانس، جایگزین گوهری در دروازه شود.

  کمیته مشترک با تغییر وضعیت استخدامی جانبازان موافقت کرد

اما شنیده ها حاکی از آن است که با وجود اشتباه حامد لک در دیدار گذشته، یحیی گل محمدی قصد دارد در این دیدار نیز از او در ترکیب تیمش استفاده کند.

محمد ابراهیم پور

دیدگاهتان را بنویسید