نام نویسی ناکافی دانش آموزان بر اساس نیاز جامعه منجر به از دست دادن زندگی جوانان می شود

562250 خبر ناگهانی

سعید کرمی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، با بیان اینکه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان در یک سال گذشته دغدغه ها و مطالباتی جدی در حوزه آموزش عالی برای دانشجویان داشته است، اظهار کرد: در سال گذشته در حوزه آموزش عالی دانشجویان دغدغه و خواسته های جدی داشتند. نماینده اتحادیه بخشی از متن سخنان خود را به رفع این مشکلات و چالش ها اختصاص داد.

دبیر آموزش اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان ادامه داد: در این جلسه موضوعاتی از قبیل ارتباط دانشگاه با صنعت، سنجش کمی و مستند، عدم انطباق جذب نیرو با نیاز جامعه و مسائل نظامی برای فارغ التحصیلان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. رهبر. ”

وی با تاکید بر لزوم ایجاد اشتغال برای دانش آموزان گفت: عدم جذب دانش آموزان به نیازهای جامعه نتیجه دیگری جز از دست دادن جان جوانان و تحصیل جوانان غیر ماهر ندارد.

کرمی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری به سی امین سالگرد تشکیل مجمع جامعه اسلامی دانش آموزی مبنی بر اینکه جامعه کرمی اکنون بیش از هر زمان دیگری به عنوان یک جوان مومن به قدرت الهی و اصرار بر تاکید بر مبانی انقلاب اسلامی نیاز به مشکل دارد، اظهار داشت: در این راستا، مردم کرمی به عنوان یک جوان مومن به قدرت الهی و اصرار بر مبانی انقلاب اسلامی نیاز دارند. کانون اصناف نیز با برگزاری دوره های آموزشی و آگاهی بخشی تلاش کرد در این راستا گام بردارد.

این فعال دانشجویی با تاکید بر بکارگیری مبانی و آموزه های انقلاب اسلامی توسط دانش آموزان گفت: در نتیجه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان یک و دو مدرسه رشد و مدارس رشد را برای ارتقای نظام دانش عموم مردم ساماندهی کرد.

  قیمت سیمان 33 درصد کاهش یافت

وی نماد محوری گفتمان انقلاب اسلامی را حلقه مفقوده دانشجویان انقلابی و فعالان این عرصه دانست و گفت: متاسفانه برخی فراموش کرده اند که انقلاب اسلامی با پیروزی به چه اهداف و آرمان هایی دست یافت. ارائه آثار مقام معظم رهبری یکی از بهترین راه های اطلاع رسانی به این افراد یا دانشجویان است. زیرا در این آثار به اصولی چون عدالت، آزادی، توحید اشاره شده است، دارای ولایت، کرامت و ارزش انسانی، تحکیم خانواده، وحدت ملی، استقلال سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور و غیره است.

کرمی افزود: در حال حاضر بررسی منظومه فکری ائمه انقلاب اسلامی می تواند جهت حرکت طلاب را مشخص کند. این شناسایی و توضیح باید توسط تشکل های دانشجویی انجام شود.

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان در پایان خاطرنشان کرد:.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید