نام تیم و رنگ پیراهن نباید برای اسکوچیچ مهم باشد / فدراسیون به دنبال یافتن تیم های ضعیف است

518715 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، مهدی فنی زاده درباره صعود تیم ملی ایران به جام جهانی 2022 قطر گفت: تیم ملی در گروه آسان بود و رقبای ما بسیار ضعیف تر از تیم های گروه B بودند. البته بد نبودیم اما خیلی خوب بازی نکردیم.» عراق چند بازیکن ثابت و تأثیرگذار نداشت و امارات هم مثل همیشه طبق روال باشگاه و ایران حرفی برای گفتن نداشت. بازی های ملی در گروه ما فقط کره جنوبی تیم خوبی است به سطح خودمان برسیم.

وی در خصوص عملکرد اسکوچیچ در تیم ملی و انتقاداتی که از او شده است، گفت: اسکوچیچ در بحث انتخاب نفرات و خارج شدن از آرنج تیم ملی خیلی بد عمل کرد. ما در بازی هایمان تاکتیک و سیستم خاصی نداشتیم و فقط روی قدرت تهاجمی بازیکنان خط حمله مانند طارمی، آزمون، جهانبخش، کودوس و امیری تمرکز کردیم که بسیار با درایت و خونسردی بازی کردند. خط حمله تیم ملی نقطه قوت تیم است و با وجود چنین بازیکنانی می توان به هر تیمی گل زد.

* نام تیم و رنگ پیراهن نباید برای اسکوچیچ مهم باشد

فنونی زاده ادامه داد: در حمله و گلزنی خیلی خوب هستیم اما باید در دفاع بیشتر کار کنیم نه گلزنی. اسکوچیچ باید چشمانش را باز کند و افراد بهتر و مناسب تری را به تیم ملی دعوت کند. در پست دفاع میانی ضعف قابل توجهی داشتیم و کنعانی ها با سیاواس یزدانی روی نیمکت بازی خواهند کرد.

وی افزود: مدافعان میانی استقلال بهتر از هر دو مدافع تیم ملی هستند و نقطه ضعف ما در این دیدارها در آن مقطع در زمین بود. امیدوارم اسکوچیچ تصور بهتری از لیگ برتر ایران و تیم‌های آن داشته باشد و از همه دعوت کند که از نظر آمادگی جسمانی، تاکتیکی و بازی، آمادگی بهتری به نظر برسند و به نام تیم و رنگ او علاقه‌ای نداشته باشند. پیراهن

  افطاری 600 میلیونی شهرداری تهران چه سابقه ای داشت؟

* فدراسیون به دنبال تیم های ضعیف است

پیشکسوت تیم ملی در خصوص شرایط آماده سازی ایران برای جام جهانی قطر گفت: امیدوارم در ماه های باقی مانده تا جام جهانی با تیم های خوب و قدرتمندی روبرو شویم. متأسفانه کارکنان فدراسیون به دنبال تیم های ضعیف هستند تا آنها را شکست دهند و همه چیز را خوب جلوه دهند، اما مردم ما فقط نتیجه گرا نیستند و تیم ملی فوتبال صاف و زیبا می خواهند. تیم ملی آبروی یک کشور است و باید خیلی بهتر از آن آماده شویم.

فنونی زاده در خصوص توانایی دراگان اسکوچیچ در هدایت تیم ملی در جام جهانی گفت: پیشرفت در این گروه چندان چیز مهمی نبود و حتی یک تیم آماده لیگ برتر ما نیز می توانست با شکست این حریفان به جام جهانی راه پیدا کند. اسکوچیچ برای جام جهانی مفید نیست و در بین مربیان ایرانی گزینه های خیلی بهتری داریم. اسکوچیچ برای تیم ملی انتخاب شد چون تعدادی از آقایان نظر خود را به او تحمیل کردند.

انتهای پیام/

منبع: نرخ گذاری

دیدگاهتان را بنویسید