ناتو از طرف ما علیه ما می جنگد

562442 خبر ناگهانی

به گزارش گروه بین الملل ایسکانیوز، نماینده روسیه در سازمان ملل متحد می گوید ناتو به صورت نیابتی در اوکراین با روسیه می جنگد.

ادامه مطلب

وی در ادامه هشدار داد که ناتو یک تهدید بزرگ برای امنیت و صلح بین المللی است.

در همین حال، ویاچسلاو ولودین، قانونگذار روس روز شنبه واشنگتن را به هماهنگی عملیات نظامی در اوکراین متهم کرد که به گفته او دخالت مستقیم آمریکا در خصومت ها علیه روسیه است.

وی در کانال تلگرامی خود نوشت: واشنگتن عمدتاً عملیات نظامی را هماهنگ و ترویج می کند و از این رو مستقیماً در خصومت ها علیه کشورمان مداخله می کند.

از آغاز درگیری در اوکراین، واشنگتن و اعضای اروپایی ناتو تسلیحات سنگین به کیف تحویل داده‌اند. اقدامی که مسکو بارها هشدار داده است که تامین تسلیحات سنگین و تجهیزات نظامی به اوکراین امنیت اروپا را تهدید می کند و منجر به بی ثباتی می شود. با این حال، ایالات متحده و متحدانش در ناتو گفته اند که به تنهایی در جنگ شرکت نخواهند کرد تا به یک طرف درگیری تبدیل نشوند.

مقامات آمریکایی اذعان کردند که ایالات متحده برای کمک به مقابله با حمله روسیه به کیف، اطلاعاتی را در اختیار اوکراین قرار داده است، اما این اطلاعات حاوی اطلاعات دقیق هدف گیری است.

به گزارش رویترز، ولادیمیر رئیس دومای دولتی روسیه گفت که مشاوران خارجی از زمان کودتا در اوکراین کار کرده اند (اشاره واضح به انتخابات ریاست جمهوری 2019).

ایالات متحده و دیگر اعضای ناتو، ضمن تسلیح اوکراین، از ایجاد منطقه پرواز ممنوع بر فراز این کشور به دلیل ترس از درگیری با روسیه اجتناب کرده و احتمال استفاده مسکو از تسلیحات اتمی را حدس می زنند.

  مشکلات پوستی بعد از استفاده از ماسک های پارچه ای و n95

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید