می توانیم عملکرد پرسپولیس را مثبت ارزیابی کنیم

561652 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، رضا جباری درباره فعالیت باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات گفت: الان در بین اهالی فوتبال صحبت می شود که پرسپولیس خریدهای خوبی انجام داده است اما فکر می کنم برخی از این خریدها برای جلب رضایت هواداران است. این نتیجه گیری شخصی من است و ممکن است اینطور نباشد. عملکرد باشگاه نسبت به سال های گذشته بهتر بود و شاید دلیل آن بودجه خوبی باشد که در حال حاضر باشگاه دارد. سال ها پیش مدیران همیشه مشکلات مالی داشتند اما الان خدا را شکر اوضاع بهتر شده است. در مجموع می توان عملکرد باشگاه را مثبت ارزیابی کرد، اما همه چیز به طور مثال به خرید بازیکن بستگی ندارد، چون تیمی خریدهای خوبی داشته است، پس قطعا موفق خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

وی با بیان اینکه فصل گذشته بازیکنانی مانند حامد لاک و چند بازیکن دیگر دلیل ناکامی پرسپولیس بودند که حالا از این تیم جدا شده اند، گفت: من این حرف ها را قبول ندارم. برای ما آسان است که یک بازیکن یا مربی را مقصر همه چیز بدانیم، اما اینطور نیست. اشتباهاتی ممکن است مرتکب شوند و می توانند بسیار کشنده باشند، اما این درست نیست که یک نفر را برای شکست مقصر بدانیم. در مورد کادر فنی هم همینطور گفته شد و من واقعا قبول ندارم. هرچند می گفتند باید کادر فنی عوض شود اما مطهری، فنایی و رحیم پور کسانی بودند که پرسپولیس با آنها دو بار قهرمان لیگ شد و به فینال آسیا رسید.

بازیکن سابق پرسپولیس ادامه داد: زمانی که حامد لاک به پرسپولیس آمد واقعا خوشبین نبودم اما عملکرد او در لیگ قهرمانان آسیا استثنایی بود. فنایی همان مربی ای است که با او کار کرد اما وقتی اشتباهاتی داشت همه چیز را خالی کردند. هر باشگاهی حق دارد کادر فنی خود را انتخاب کند اما انتظار داشتم در تیمی بمانند که دو سال قهرمان شد. این نظر من است و افراد دیگر ممکن است نظرات متفاوتی داشته باشند.

  پرسپولیس خواستار رسیدگی به پرونده های بودیمیر و کالدرون شد

جباری در ادامه با بیان اینکه پرسپولیس به یک مهاجم نیاز فوری دارد، گفت: پرسپولیس بیشترین نیاز را به خط حمله دارد و باید حداقل دو مهاجم «بالا» جذب شود. مهدی عبدی در پرسپولیس حضور دارد که جوان است و می تواند به تیم کمک کند اما علاوه بر او باید دو مهاجم خارجی هم به تیم اضافه شود.

وی در پاسخ به این سوال که گاها به عنوان یکی از گزینه های حضور در کادر فنی پرسپولیس مطرح می شود، یادآور شد: آرزوی هر بازیکنی در پرسپولیس حضور در کادر فنی این تیم است و باعث افتخار است. برای همه.” “اجازه دهید فعلاً در این مورد صحبت نکنم، زیرا من جو ایجاد شده را دوست ندارم. به هر حال همانطور که گفتم هر پرسپولیسی دوست دارد این اتفاق برای او بیفتد اما فعلا ترجیح می دهم صحبت نکنم. “

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید