مولوی عبدالواحد ریگی کشته شد/جزئیات حادثه توسط دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان تشریح شد.

574264 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، شورای تامین استان سیستان و بلوچستان با تایید شهادت مولوی ریگی امام جماعت اهل سنت مسجد امام حسین (ع) اعلام کرد: بر اساس گزارش های اولیه، مولوی عبدالوحید ریگی از اهل سنت. امام جماعت مسجد امام حسین (ع) شهر هش از مولوی برجسته منطقه و استان سیستان و بلوچستان بعدازظهر پنجشنبه توسط افراد ناشناس ربوده و کشته شد.

گزارش های تکمیلی پس از بررسی سیستم های امنیتی و اطلاعاتی برای هموطنان عزیز ارسال خواهد شد.

مولوی ریگی: ایران بعد از نظام اسلامی مفید نیست

وی پیش از این در گفتگو با نماینده امام خامنه ای اعزامی به سیستان و بلوچستان گفته بود که حتی از سوی گروه های دشمن نیز تهدید شده ام اما تاثیری ندارد. ما شما را برادران شیعه در راه خدا دوست داریم وگرنه از شما چیزی نگرفته ایم که بگوییم این دوستی به خاطر دنیاست.

مولوی عبدالواحد ریگی در این گفتگو گفته بود: کسی که از مرز خود دفاع نکند آبرو ندارد. از مسجد امام حسین (علیه السلام) می پرسی که من در آن نماز می خوانم، حتی یک نفر بعد از نماز جمعه به خیابان نیامد و در هرج و مرج اخیر هش حضور نداشت. گفتم هیچکس اجازه خروج از مسجد را نداشت چون می دانستیم منافقین بیرون هستند و می دانستیم چه می کنند.

این عالم اهل سنت افزود: می دانیم منافقین و دشمنان چه نقشه ها و نقشه هایی دارند. ما جز اسلام و نظام اسلامی و ایران و برادری با شیعه حرفی نداریم. باید تاریخ بخوانید تا بفهمید ما سنی های سیستان و بلوچستان چقدر به برادران شیعه خود نزدیک هستیم. ما این کشور را دوست داریم، رهبری دوست ماست. بعد از این نظام اسلامی، این کشور به ما و دین و اسلام و حتی آبروی مسلمانان لطمه نمی زند.

  بیپ، یک پیام رسان بدون فیلتر شبیه واتساپ!

شرح جزئیات کشته شدن مولوی عبدالواحد ریگی/ وی با 3 گلوله مورد اصابت گلوله قرار گرفت

شمس آبادی دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان در رابطه با جزئیات کشته شدن امام جمعه مسجد امام حسین (ع) شهر هش گفت: مولوی عبدالواحد امام جمعه مسجد امام حسین (ع) شهر هش روز گذشته با حضور در مسجد که افراد ناشناس از پشت در وارد شدند، وی را به داخل مسجد فراخوانده و با خودروی پژو بدون پلاک با خود بردند.

دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: پس از اطلاع از ربوده شدن مولوی عبدالوحید، به دستور دادستان شهرستان بازپرس جهت بررسی موضوع تعیین و تمامی نیروها برای یافتن مولوی عبدالوحید و شناسایی متأسفانه مأموریت یافتند. به نظر می رسد متهم پس از ربودن و قتل مولوی عبدالواحد.

وی افزود: امروز جسد مولوی عبدالواحد در یکی از جاده های فرعی شهرک هش در حالی پیدا شد که 3 گلوله به سمت وی ​​شلیک شده و گلوله ها از ناحیه سر خارج شده است.

دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان گفت: بازپرس ویژه قتل در محل حضور دارد و در این خصوص پرونده قضایی تشکیل شده است.

شمس آبادی گفت: پلیس آگاهی نیز در حال بررسی موضوع برای شناسایی عاملان این حادثه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید