مولوی عبدالواحد ریگی توسط افراد ناشناس کشته شد

574264 خبر ناگهانی

به گزارش گروه سیاسی ایسکانیوز، شورای تامین استان سیستان و بلوچستان با تایید شهادت مولوی ریگی امام جماعت اهل سنت مسجد امام حسین (ع) اعلام کرد: بر اساس گزارش های اولیه، مولوی عبدالوحید ریگی از اهل سنت. امام جماعت مسجد امام حسین (ع) شهر هش از مولوی برجسته منطقه و استان سیستان و بلوچستان بعدازظهر پنجشنبه توسط افراد ناشناس ربوده و کشته شد.

گزارش های تکمیلی پس از بررسی سیستم های امنیتی و اطلاعاتی برای هموطنان عزیز ارسال خواهد شد.

مولوی ریگی: ایران بعد از نظام اسلامی مفید نیست

وی پیش از این در گفتگو با نماینده امام خامنه ای اعزامی به سیستان و بلوچستان گفته بود که حتی از سوی گروه های دشمن نیز تهدید شده ام اما تاثیری ندارد. ما شما را برادران شیعه در راه خدا دوست داریم وگرنه از شما چیزی نگرفته ایم که بگوییم این دوستی به خاطر دنیاست.

مولوی عبدالواحد ریگی در این گفتگو گفته بود: کسی که از مرز خود دفاع نکند آبرو ندارد. از مسجد امام حسین (علیه السلام) می پرسی که من در آن نماز می خوانم، حتی یک نفر بعد از نماز جمعه به خیابان نیامد و در هرج و مرج اخیر هش حضور نداشت. گفتم هیچکس اجازه خروج از مسجد را نداشت چون می دانستیم منافقین بیرون هستند و می دانستیم چه می کنند.

این عالم اهل سنت افزود: می دانیم منافقین و دشمنان چه نقشه ها و نقشه هایی دارند. ما جز اسلام و نظام اسلامی و ایران و برادری با شیعه حرفی نداریم. باید تاریخ بخوانید تا بفهمید ما سنی های سیستان و بلوچستان چقدر به برادران شیعه خود نزدیک هستیم. ما این کشور را دوست داریم، رهبری دوست ماست. بعد از این نظام اسلامی، این کشور به ما و دین و اسلام و حتی آبروی مسلمانان لطمه نمی زند.

  دیدار علی دایی و اندی + عکس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید