مهمترین خواسته های دانشجویان از مدیریت در حوزه آموزش عالی چه بود؟ + اینفوگرافیک

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه ایسکانیوز، دیدار رهبر معظم انقلاب با دانشجویان در ماه مبارک رمضان هر سال، امسال در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان، یعنی. در روز سه شنبه 5 اردیبهشت 1401. این دیدار که دو سال بعد به صورت حضوری در حسینیه امام خمینی و 5 نفر از دانشجویان به نمایندگی از تشکل های آنها برگزار شد، دغدغه ها و مطالبات خود را مطرح کردند.

مشکلات آموزش عالی یکی از موضوعاتی بود که دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان، دبیر اتحادیه عدالت دانشجویی، نماینده بسیج دانشجویی و دبیر ستاد تحکیم وحدت دانشجویی به آن اشاره کردند. سرویس. این مشکلات را می توان در چهار حوزه علمی، دانشجویی، استادی و نخبگی طبقه بندی کرد.

ایسکانیوز روز گذشته متن صحبت های امیرحسین پناهی دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل، محمدحسین کاظمی دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان، محمد اسکندری دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی، محسن نراقی باقی بغداد را منتشر کرد. ، دبیر دفتر تحکیم وحدت دانشجویی.

ایسکانیوز در نظر دارد در دیدار با رهبر معظم انقلاب به مهم ترین موضوعات آموزش عالی مطرح شده از سوی دانشجویان بپردازد و در گزارش های متعددی در گفت و گو با کارشناسان، کارکنان، اساتید و دانشجویان، راهکارهایی برای حل آن ارائه دهد. مهم ترین مشکلات آموزش عالی از دیدگاه تشکل های دانشجویی به شرح زیر است:

مهمترین خواسته های دانشجویان از مدیریت در حوزه آموزش عالی چه بود؟  + اینفوگرافیک

انتهای پیام/

  قطعی آب به دلیل قطع برق در یانگون، میانمار / خبرگزاری فرانسه

دیدگاهتان را بنویسید