مهمترین خبر 18 بهمن ماه واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی

550499 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، گزیده ای از مهم ترین اخبار واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور در روز سه شنبه 18 بهمن را می خوانید:

افتتاح مرکز نوآوری رباتیک در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد

محمدرضا دهگانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با دشتی رحمت آبادی رئیس شورای اسلامی شهر یزد دیدار و گفتگو کرد. دهگانی اشکذری در این نشست گفت: دانشگاه اسلامی آزاد زاده انقلاب اسلامی و نشات گرفته از مشارکت انسانی است و در راستای اهداف انقلاب اسلامی و خدمت به مردم فعالیت می کند. دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با بیش از 16500 دانشجو، بیش از 350 استاد، حدود 700 پرسنل و 500 استاد، بزرگترین شبکه انسانی دانشگاهی در استان است.

وی گفت: بزرگترین شبکه آزمایشگاهی و زیرساختی استان یزد متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی است که در خدمت توسعه علم و دانش و پیشرفت کشور است. دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی ماموریت گرا است که به دنبال حل مشکلات جامعه است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد از افتتاح مرکز نوآوری رباتیک خبر داد و گفت: این دانشگاه دارای مرکز نوآوری در پوشاک، منسوجات و اتوماسیون اداری است و مرکز نوآوری رباتیک نیز به زودی در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد افتتاح می شود. . مرکز نوآوری رباتیک مهارت های دانش آموزان را تقویت می کند.

اتاق نشست ایده ها در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات افتتاح شد

اتاق نشست ایده ها با حضور جمشید صباغ زاده، معاون رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، کارکنان، معاونان، روسای دانشگاه، اساتید و صاحبان ایده به منظور آشنایی صنایع با طرح ها و ایده های نوین افتتاح شد.

  ظاهر جدید اکبری

اساتید و دانشجویان دانشکده فنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات با بیش از 70 ایده در قالب پوستر پروژه های جدید و فناورانه خود را در اتاق جلسه ایده در ساختمان سینا ارائه کردند.

صباگ زاده در مراسم افتتاحیه اتاق نشست ایده گفت: اتاق جلسه ایده به عنوان یک فعالیت علمی جدید و منحصر به فرد در معاونت پژوهشی پیگیری می شود. این رویداد که با دانشکده فنی و مهندسی آغاز شده بود با سایر دانشکده های این واحد پیگیری شد. این انجمن بستر خوبی برای تعامل سازنده بین محققان و طراحان ایده با صاحبان صنایع فراهم می کند.

سید بابک مظفری معاون فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات گفت: این سالن در راستای دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار هزار گروه پژوهشی و زیرساختی، هزار ایده و استارتاپ و هزار شرکت فناور و خلاق در این واحد راه اندازی شده است، گفت: معاونت علمی و تحقیقاتی در راستای اهداف دانشگاه آزاد اسلامی با رویکرد تحول آفرین به دانشگاه کارآفرینی و دانشگاه گام برمی دارد. حل مسئله.

وی افزود: این واحد پژوهشی دارای 12 دانشکده تخصصی است و بر اساس رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی، مقرر شد هر دانشکده یک اتاق جلسه با ایده های مرتبط با طراحی نوآورانه به نمایش بگذارد. ”

نشست مدیران و مسئولان بین المللی استان تهران با کارشناسان بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی در تهران

نشست مدیران و مسئولان بین المللی استان تهران با کارشناسان بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی در تهران برگزار شد. محمد ملکی نیا مدیر بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی در تهران، مریم گلعملی زاده نماینده کنسولی استان تهران، توحید امانی و الهام کاشانی به عنوان نمایندگان معاونت بین الملل سازمان مرکزی، مدیران و کارشناسان بین المللی دانشگاه تهران منصوب شدند.

  اعلام شرایط شرکت در برخی از فرآیندهای آموزشی دانشگاه شریف -

ملکی نیا در ابتدای این نشست تاکید کرد: تمامی مشکلات و موانع ایجاد شده برای دانشجویان غیرایرانی در روستا از بدو ورود به دانشگاه تا فارغ التحصیلی زمانی قابل رفع است که کارکنان بین المللی واحدها اطلاعات کافی از کنسولگری و آموزشی داشته باشند. وفادار باشد و در اختیار دانش آموزان اتباع داخلی یا خارجی قرار دهد. مشکلات شهروندان دانشجو از سوی استان و سازمان مرکزی با جدیت در حال پیگیری است و امیدواریم با همکاری مدیران و کارشناسان در رفع موانع پیش روی شهروندان دانشجو، روزی بر تعداد این دانشجویان در دانشگاه آزاد اسلامی افزوده شود. . در طول روز.

در ادامه جلسه مریم گلمعلی زاده نماینده استان تهران نیز با بیان اینکه روسای بین الملل واحدها نظارت دقیقی بر صدور گواهی کار دانشجویی داشته باشند، اظهار داشت: در این زمینه باید به عنوان نماینده استان تهران اقدام شود. هیچ واحد دانشگاهی حق صدور مدرک دیپلم و اعطای مدرک به دانشجو را تا پایان تحصیل ندارد.

توحید امانی نماینده معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی به سوالات مسئولین امور بین الملل واحدها در خصوص ارائه خدمات بهتر به دانشجویان، ضرورت ایجاد دفتر خدمات رسانی در واحدهای دانشگاهی جهت رفاه دانشجویان و سرعت غیرمجاز پاسخ داد. به پرونده های کنسولی آنها توجه می شود. در پایان الهام کاشانی دیگر نماینده معاونت بین الملل دانشگاه آزاد اسلامی به تشریح مسائل آموزشی و مالی این دانشجویان پرداخت و به سوالات مالی واحدها پاسخ داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید