مهمترین خبر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در روز ۲۸ فروردین

550499 خبر ناگهانی

به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، گزیده ای از مهم ترین اخبار واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور را در روز شنبه 27 فروردین ماه می خوانید:

راه اندازی مراکز نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد

دهگانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در دیدار محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد، اشکذر و ندوشن در مجلس شورای اسلامی برای اولین بار از راه اندازی دانشکده مهارت و کارآفرینی در یزد خبر داد. استان. صنعت. به عنوان مثال ما به دنبال راه اندازی آموزشگاه مهارتی در حوالی بازار طلاسازی یزد برای کسب دانش و کار نزدیک به این صنعت هستیم.

وی با اشاره به مقاله تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: در این مقاله 5 چرخش تحولی شامل «چرخش تحولی از یادگیری مبتنی بر حافظه به یادگیری عمیق»، «چرخش تحولی از اولیه و غیر هسته ای» عرضه مرکزی در پژوهش ارائه شده است. و تولید دانش و فناوری به تقاضامحور و پاسخگویی “”، تغییر تحولی از ناکارآمدی فرهنگی و آموزشی به جامعه آموزشی، فرهنگی و ارزش محور “، تغییر تحولی از اقتصاد مبتنی بر حق الزحمه و دارایی با ارزش افزوده بر اساس پایداری اقتصادی بر «درآمدزایی» و «گذر تحولی از رشد کمی، فیزیکی و غیرهدفمند واحدهای دانشگاهی به توسعه کیفی با طراحی مجدد واحدها» تأکید دارد.

دهگانی اشکذری با اشاره به راه اندازی مراکز نوآوری در دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد گفت: دو مرکز نوآوری پوشاک و یک مرکز رباتیک و اتوماسیون صنعتی برای توسعه فعالیت های دانش بنیان راه اندازی شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد ظرفیت آزمایشگاه کاشی و سرامیک واحد میبد را غیرقابل مقایسه دانست و افزود: در حال حاضر از سراسر کشور برای آزمایش نمونه کاشی به این آزمایشگاه مراجعه می کنند و مرکز نوآوری کاشی به زودی متوجه می شود. “

وی همچنین با اشاره به فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در حوزه های اقتصادی از جمله اخذ مجوز گیاه پراکنده (CHP) برای تامین زیرساخت های بیمارستان دانشگاه، راه اندازی سورتینگ میوه برای استفاده رایگان دانشجویان و کشت هیدروپونیک یونجه به حل مشکل واردات

توزیع بسته معیشت بسیج بین اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد هش

شهناز شهنوازی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد هش گفت: یکی از فلسفه های مهم روزه گرفتن در ماه مبارک رمضان گرفتن فقرا و نیازمندان و کمک به آنهاست. مقام معظم رهبری (مدظله) نیز این سوال خداپسندانه را برجسته کردند.

  قیمت انواع میوه و تره بار سه شنبه 25 مرداد 1401

وی افزود: در آستانه میلاد امام حسن مجتبی (ع) و به مناسبت ماه مبارک رمضان تعدادی بسته معیشتی از طریق بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد هش و دانشجوی هش بین خانواده های نیازمند توزیع شد. بسیج .

نمایش محصولات 7 گروه پژوهشی دانشگاه آزاد تاکستان در رویداد ملی گام دوم

بر اساس اعلام بخشنامه ملی رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی، فرصت ها و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکاد تشریح و خاطرنشان شد: واحد تاکستان با اساتید مجرب و آزمایشگاه های مجهز و کارگاه های عمرانی کشاورزی. مهندسی، علوم پایه و پرستاری، زیرساخت مناسبی را برای پژوهشگران برای انجام فعالیت های پژوهشی فراهم می کند.

وی با بیان اینکه با برگزاری سه ایده شو در حوزه های کشاورزی و صنایع تبدیلی، عمران، معماری و انرژی های تجدیدپذیر به ایده های بسیار خوبی دست یافتیم، ادامه داد: پس از داوری اساتید، ایده های برتر انتخاب و به صورت پژوهشی سازماندهی شدند. گروه ها بوده اند.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهر با 28 برنامه پژوهشی آماده ورود به مرحله دوم است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان افزود: از واحد تاکستان دو زیرساخت تحقیقاتی شامل آزمایشگاه همکار در صنایع غذایی و کارگاه CNC (2 دستگاه CNC صنعتی و چند دستگاه تراش و فرز حرفه ای) انجام شد. در گام دوم کشوری معرفی شد. سامانه رویدادهای دانشگاه آزاد اسلامی، پژوهشی نیز در این رویداد شرکت کرد که هفت گروه از محصولات در نمایشگاه (8 تا 11 خرداد 1401 در مصلای تهران) ارائه می‌شود.

یک تاکستان به مساحت 25 هکتار برای 15 نفر اجاره کنید

شعبانژاد در پاسخ به این سوال که در راستای تحقق شعار سال با عنوان «تولید مبتنی بر دانش ایجاد اشتغال» و تمرکز دکتر طهرانچی بر استفاده از ظرفیت و اجرای برنامه های مبتنی بر این شعار، امکانات را چگونه می بینید. دانشگاه توکستان؟ وی گفت: واحد توکستان در سال 1400 با کارگاه مکانیک این دانشگاه به منظور درآمدزایی و اشتغال دانش آموختگان و حمایت از اقتصاد و چرخه تولید آغاز به کار کرد.

  حسن یزدانی به زمین پسر معلول افتاد + فیلم

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد جنوب و غرب استان قزوین گفت: در ابتدای سمینار مکانیک پنج نفر از فارغ التحصیلان واحد دانشگاهی در این کارگاه استخدام شدند. نکته مهم سال به تعبیر مقام معظم رهبری گسترش دامنه این سمینار و برداشتن گامی موثر در جهت اشتغال زایی و یکپارچه سازی آموزش و عمل با جذب دانشجویان جدید در قالب پویش است که یک نیاز مبرم است. برای فارغ التحصیلان امروز. .

وی یادآور شد: سال گذشته مزرعه 25 هکتاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تاکستان – که زیر نظر مرکز تحقیقات کشاورزی فعال است – تولید پنج کیلوگرم زعفران ارگانیک، زرشک ارگانیک و ذرت و علوفه نیز گام موثر دیگری بود. به سمت اشتغال و تولید زعفران تولید شده در بلوک تاکستان به کشورهایی مانند کانادا و آلمان نیز صادر می شود و اکنون این مزرعه برای 15 نفر شغل ایجاد کرده است.

رئیس جدید دانشگاه آزاد نکده معرفی شد

در حکمی از سوی مهدی زواری دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی، اکبر قاسمی به سمت ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد ناکده منصوب و از خدمات عباس برنا در مدت تصدی این مسئولیت تقدیر شد. .

در این مراسم اکبر قاسمی به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نقدی از زحمات عباس برنا ارائه و تقدیر شد. این مراسم با حضور مهدی زواری، احمد جعفریان رئیس هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد نقده برگزار شد.

ظرفیت و نقاط قوت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر برای مقابله با چالش ها

سید محمد جواد صدری مهر رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به بوشهر از شرکت دریایی ایران (صدرا) با همراهی رئیس حراست دانشگاه بوشهر و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد بوشهر و امکانات بازدید کرد. و تجهیزات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر.

صدری مهر در بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با جمعی از پژوهشگران، فناوران، مدیران پروژه ها و دانشجویان، از محصولات بیوتکنولوژی و چندین پروژه دیگر بازدید کرد.

  با این سوالات شخصیت خود را بشناسید!

رئیس پارک علم و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به بوشهر از ظرفیت و نقاط قوت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر اعم از فضای اداری، اماکن ورزشی، فضاهای آموزشی و … بازدید کرد و در جریان نقاط قوت و نیازها قرار گرفت. توصیه ها و دستورالعمل هایی برای رفع چالش ها ارائه شد و نکاتی یادآور شد.

تفسیر سوره نمل در دانشگاه آزاد واحد شهرکرد

حجت الاسلام رضا قاسمی نژاد رئیس ستاد عالی دانشگاه آزاد اسلامی در چهارمحال و بختیاری در جشنواره صلح رمضان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد برگزار می شود، گفت: مسابقات کریم، کریم و مسابقات تولیدات رسانه ای و زندگی موفق به صورت همزمان برگزار می شود. به مناسبت ماه مبارک رمضان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد.

وی با اشاره به حضور در کلاس های درس دانشجویان و حضور اساتید و دانشجویان در این دانشگاه گفت: این جشنواره ویژه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد به صورت شخصی و برای اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی ایران است. . برخط).

رئیس دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به رویکرد ارتقای معارف دینی و معرفتی اساتید و کارکنان دانشگاه در حوزه فرهنگ و آموزش مادام العمر به ویژه مجید که آشنایی بیشتری با تفسیر آیات دارد و … بهره مندی از دانش روشن قرآن کریم می فرماید: جلسات سمینار تفسیر سوره نمل و تلاوت قرآن کریم همه روزه در ماه مبارک رمضان از ساعت 8 صبح تا 8:30 صبح در مسجد پیامبر(ص) دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد با حضور بیش از 100 نفر از اساتید، کارکنان و دانشجویان.

گاسمینادج افزود: جلسات سمینار تفسیر قرآن کریم و روخوانی قرآن کریم به صورت آنلاین برای اساتید، کارکنان و دانشجویان واحدها و پردیس های دانشگاه آزاد اسلامی استان و با تعداد بیشتر برگزار می شود. روزانه بیش از 120 نفر

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری یادآور شد: بعد از عید سعید فطر جلسات امتحان و مسابقات حفظ قرآن کریم و مسابقات تولیدات زنده و رسانه ای موفق به صورت حضوری برگزار می شود. و بصورت مجازی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید