مهسا امینی 17 بار به متخصص مغز و اعصاب مراجعه کرد!

به گزارش مستقل آنلاین، فاطمه محمد بیگی در نشست مردمی شهرستان البرز با محکومیت حوادث اخیر با اشاره به مذاکرات رئیس جمهور درباره حقوق بشر در نیویورک و پاسخ به آن در خصوص موضوع مهسا امینی، گفت: رئیس جمهور گفت شما 80 زن پلیس را کشتید اگر راست می گویید به این سوالات پاسخ دهید زیرا ما دادگاه داریم.

وی افزود: قوه قضاییه، کمیته 90 مجلس و همچنین کمیسیون های حقیقت یاب و بی طرف به خوبی از مسائل حقوقی پیش آمده مطلع هستند. هفته گذشته کمیسیون داخلی و شوراها از سوی رئیس مجلس موظف شدند تا پرونده مهسا امینی را پیگیری کنند و همه گزارش های پزشکی را شنیده ایم.

هیچ نشانه ای مبنی بر مورد تعرض و آزار این خانم وجود نداشت و سابقه 17 مراجعه وی به متخصص مغز و اعصاب وجود داشت که در دفترچه بیمه و سامانه الکترونیک سلامت درج شده بود.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در شورای اسلامی، ادامه داد: پرونده کودکی مهسا امینی از بیمارستان مربوطه گرفته و به مجلس آورده شد و حاضران و سرنشینان خودرو شهادت دادند که اتفاقی نیفتاده است. این خانم پلیس در این بین ما گزارش را منتشر کردیم و با روزنامه ها مصاحبه کردیم اما آنها به بی شرمانه ترین شکل از دختری که خانواده اش غمگین بود سوء استفاده کردند و اتفاقات از پیش تعیین شده برنامه آنها را اجرا کرد و باعث غم و اندوه جوانان دیگر شد.

محمد بیگی افزود: ما به نمایندگی از زنان اعلام می کنیم که طرفدار حجاب، ارزش های اسلامی، پرچم مقدس جمهوری اسلامی، لبیک یا حسین و چادر و عفاف هستیم و کاری به هیچ کس، گروه و حزب نداریم. یا حرکت و لحظه ارزش های قرآن و حجاب که بارها در قرآن بر حجاب تاکید شده است، ما مدارا نمی کنیم./فارسی

  چرا اقامت در بوم گردی در کشم در بین گردشگران جنوبی محبوبیت دارد؟

دیدگاهتان را بنویسید