مهسا امینی برای نگرانی هدف دشمنان است

به گزارش مستقل آنلاین حجت الاسلام احمد خاتمی امام جمعه موقت تهران در خطبه های نماز جمعه (اول مهرماه) با اشاره به حضور رئیس جمهور در سازمان ملل و دیدار با سران بسیاری کشورها، گفت: ایران کشوری برجسته در جهان است. برخلاف آنچه می گویند، ما با دنیا قطع رابطه کرده ایم، این یک رابطه کاملاً دوجانبه است و آنچه منزوی است، دشنام های آمریکا در منطقه است.

به گزارش تسنیم، وی با بیان اینکه دشمنان با فتنه ها می کوشند موفقیت ها را تحت الشعاع قرار دهند و رئیس جمهور منفور آمریکا در حال دستکاری فتنه ها هستند، اظهار داشت: دلشان برای این خانم سوخته نبود، اما دلشان برای ایستادن در مقابل نظام و ایستادگی در مقابل شما مردم تنگ شده بود. موضوعی که قبل از اغتشاشگران مطرح نشد، فوت آن بانو بود که مسئولان برای پیگیری آن پرونده در میدان بودند.

خاتمی با بیان اینکه کشیدن نقاب از سر یک زن مسلمان و سوزاندن قرآن خلاف دین است، تصریح کرد: این اغتشاشات علیه شما مردم بود چرا که پرچم جمهوری اسلامی را که نماد قدرت شماست به آتش کشیدند. آشوبگران با روی آوردن به مردم، بیش از 60 آمبولانس را تخریب و تعدادی را سوزاندند. این نشان می دهد که آنها ضد مردمی هستند.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به تکرار این اتفاقات در سال 88 یا 98 گفت: این بار مردم با اغتشاشگران همراهی نکردند و حتی به تخریب اموال اعتراض کردند. آخرین لحظات؛ در این شورش ها دو گروه حضور داشتند. گروهی از جوانان نابالغ و متوهم که تحت تأثیر شبکه‌های بیگانه و فضای مجازی و رهبران شورش قرار گرفته‌اند، از آنها به عنوان ابزار استفاده می‌کنند. برادرانه به شما توصیه می کنم که خط خود را از اینها جدا کنید، روز حادثه می دوند و شما را به دام می اندازند. از والدین این جوانان می خواهم به فرزندان خود توصیه کنند که آینده آنها را خراب نکنند.

  میخائیل گورباچف ​​درگذشت

وی افزود: دسته دوم سران اغتشاشات هستند که هم از خارجی ها دستور می گیرند و هم پول می گیرند. بی بی سی روشن می کند که ما ذینفع هستیم. آمریکا و سران استکبار وارد میدان شدند و سکوها را در اختیار شورشیان گذاشتند. به عنوان فردی که سی سال روی سیره اهل بیت کار کرده ام، یک چیز در این سیره مسلم است که امیرالمومنین (ع) با افراد فریب خورده ارتباط داشت، اما قاطع ترین رابطه را با اهل بیت داشت. رهبران جنایت و من از رئیس قوه قضائیه امروز می خواهم که قاطعانه با سران اغتشاشات برخورد کند. نزدیکترین جلسه برگزار خواهد شد.

خاتمی ادامه داد: آنچه در این زمینه بسیار خنده دار است حمایت سلطنت طلبان از این بانو است. سلطنت طلبان که پنجاه و هفت سال حکومتشان ایران را به زندانی بزرگ تبدیل کرده بود. اشک تمساح منافقین را دیدیم که 17 هزار بی گناه را جنایتکارانه کشتند. این حرف ها به قد و قیافه این اراذل و اوباش قاتل نمی خورد که می خواهند از مرگ یک زن ناراحت شوند.

بودن

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه نیروی انتظامی پناهگاه و حافظ مردم است و این نیرو در مبارزه با اغتشاشات و سوداگران 13 هزار شهید داده است، گفت: در سال 1401 نیروی انتظامی تاکنون 35 شهید داده است. اما با آنها وحشیانه رفتار کنید. من به پلیس عزیز در سراسر کشور می گویم که قلب قوی دارید و به وظیفه خود عمل می کنید و بدانید که ملت از شما حمایت می کند.

  بهرام رادان ازدواج کرد

وی افزود: حفظ نظام اسلامی خط قرمز مردم ماست. تا آخرین نفس و آخرین قطره خون ایستاده ایم.

خاتمی با بیان اینکه سکوها مواظب فضای مجازی و قلم باشند تا سکوهای آنها به بلندگوی دشمنان درونی آنها تبدیل نشود، گفت: در این حادثه کسانی که نان نظام را خوردند به یاغیان می پیوندند. و هنوز برای شما دیر نیست که به راحتی بیانیه بدهید، می دهید، شورش ها را محکوم می کنید یا به آنها می پیوندید.

امام جمعه موقت تهران ادامه داد: با تشکر از عزیزانی که دیروز راهپیمایی خودجوش را در مشهد، همدان، زنجان و ورامین راهپیمایی کردند و یاغی ها را محکوم کردند و از شما که در راهپیمایی بعد از نماز جمعه شرکت کردید تشکر می کنم و امیدوارم پیام این را داشته باشند. ابراز تنفر را بپذیرند، اگر نپذیرند فردا دیر است و این ملت به عنوان یک نظام اسلامی، شدیداً از مسئولان دستگاه قضایی می خواهند کسانی را که به اموال مردم رحم نمی کنند و قرآن را آتش می زنند، قرار دهند. در جای خود با تفنگ قانون.

دیدگاهتان را بنویسید