مهدوی کیا از سرمربیگری تیم ملی امید استعفا نداده است

555166 خبر ناگهانی

به گزارش گروه ورزشی ایسکانیوز، حسن کامرانی فر دبیرکل فدراسیون فوتبال پس از قهرمانی فولاد با برتری یک بر صفر پرسپولیس در سوپرجام در جمع خبرنگاران گفت: بابت بازی خوبشان تبریک می گویم. خسته نباشید به سازمان دهندگان بگویید که این بازی را خوب انجام دادند.

وی درباره اساسنامه فدراسیون فوتبال که گفته می شود پیام تبریکی به فیفا ارسال شده است، گفت: ابتدا این را بگویم که فدراسیون فوتبال هرگز جدا از سایر ارکان نظام محسوب نمی شود. از دولت محترم، نمایندگان مجلس و وزارت ورزش که سهم بسیار خوبی در ورزش به ویژه فوتبال داشته اند، کمال تشکر را داریم. در این سفر یک ساله باید به تعهدات خود در قبال فیفا عمل می کردیم. کادر حقوقی فدراسیون فوتبال نامه هایی به فدراسیون جهانی ارسال کرد که فیفا نیز اطلاعات ما را تایید کرد. امیدواریم بحث اساسنامه را در این راستا ادامه دهیم و مشکلی نداشته باشیم.

دبیرکل فدراسیون فوتبال درباره انتقاد برخی از اعضای هیات رئیسه از سخنان تند مشاور عزیزی هادم، گفت: به زودی جلسه ای تشکیل می شود و تمام موارد اعلام شده از سوی فدراسیون های فیفا و فیفا بررسی می شود. بررسی می شود.» اگر اختلاف نظری وجود داشته باشد، رفع می شود.

کامرانی فر درباره عدم برگزاری اردوی تیم ملی امید و کناره گیری مهدوی کیا برای هدایت این تیم گفت: تیم امید شرایط خوبی دارد و مشکلی ندارد. در اولین پنجره بازی های ملی، تیم ملی المپیک با حضور آقای مهدوی کیا تمرین می کند. از طرفی بحث بازی های خرداد ماه تیم ملی را داریم. تیم امید ما با تمام توان جلو می رود و در مسابقات آینده شرکت می کند. همه چیز انجام شده و هیچ استعفای اعلام نشده است.

  حکم اعدام آرمان عبدالعلی بار دیگر به تعویق افتاد

وی در پاسخ به اینکه مهدوی کیا از حضور در جلسه مدیران فنی فدراسیون های فوتبال فیفا خودداری کرده است، گفت: آقای مهدوی کیا ایمیلی ارسال کردند و از مدیریت فنی استعفا دادند. این به دلیل درگیری های شخصی است. ما دوست داریم در این زمینه همراه ما باشند اما دیگر نماینده فدراسیون فوتبال فیفا در این حوزه نیستند. خدای نکرده بزودی نماینده جدید معرفی خواهد شد.

کامرانی فر درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالات لیگ برتر به دلیل بدهی های داخلی که در صورت بدهی پرسپولیس به علیرضا بیرانوند پنجره نقل و انتقالات این تیم بسته شد، گفت: باشگاه هایی که بدهی دارند بازیکن نمی گیرند. بدهی داخلی باشگاه ها یکی بود. تعدادی از مربیان و بازیکنان با ارسال نامه هایی به موسسات خارجی مشکلاتی را ایجاد کردند. باشگاه های ما باید بدهی های داخلی خود را برنامه ریزی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید