من هیچ نقشی در انتخاب برادرم برای مربیگری تیم جوانان نداشتم

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد که نقشی در انتخاب برادرش به عنوان یکی از مربیان تیم فوتبال جوانان ایران نداشته است.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم ، میرشاد ماجدی رئیس فدراسیون فوتبال درباره برگزاری کلاس فوتسال برای داوران فوتسال گفت: آقای گلان که به عنوان معلم آمده اند، کارشناس هستند. ما کلاس های خوبی داریم و این کلاس ها همیشه در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی برگزار می شود.

کار فدراسیون خواب نیست و روتین انجام می شود
وی افزود: با وجود صحبت هایی که در خارج از فدراسیون انجام می شود و گفته می شود کارها خوابیده است اما کارها طبق روال گذشته در حال انجام است. هم اعزام تیم های ملی داریم و هم کلاس های آموزشی. با آقای گالان هم صحبت کردیم و ایشان گفتند که در جام جهانی فوتسال تعداد کشورهایی که حداقل دو داور دارند کم است که یکی از آنها ایران است. یکی از دو داور جام جهانی ما ایرانی بود.

فوتسال ما در دنیا معروف است
رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: از آقای گلان پرسیدم و ایشان هم اذعان داشتند که در فوتسال ما به دلیل عظمتی که ما را نه تنها در آسیا بلکه در دنیا می شناسند، داور کم است و آقای گالان گفت: او به جام کمک می کرد.

فدراسیون نمی تواند رقمی نجومی به داوران بدهد
مجیدی گفت: حقوق قضات بسیار پایین است و 120 هزار تن که 10 درصد مالیات از آن کسر شده، رقم عجیبی است. ورودی و خروجی باید مطابقت داشته باشند. ما باید مذاکره کنیم و با هیئت مدیره صحبت کنیم تا جلو برویم. نه به گونه ای که رقم نجومی داده شود و این از توان فدراسیون خارج است.

ما می خواهیم پولی بپردازیم که حیثیت و جایگاه قضات حفظ شود
وی در خصوص پیشنهاد علی خسرو مبنی بر پرداخت دو میلیون تن دستمزد برای هر بازی گفت: این فقط یک پیشنهاد نیست. این را هم می توانم بگویم ماهانه 100 میلیون تن می دهیم! این پیشنهاد با نتیجه دادن فاصله زیادی دارد. اگر در باشگاه های ما این اتفاق بیفتد مدام دنبال شکایت هستند. من و هیئت مدیره هم می خواهیم برای حفظ شأن داوران هزینه کنیم، اما باید بتوانیم این کار را انجام دهیم.

  بهترین راه برای تمیز کردن و شستن توت فرنگی با آب و سرکه

با وجود مشکلات فدراسیون فوتبال هیچ برنامه ای از قلم نیفتاده است
رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به اینکه تیم ملی فوتسال نیز دیدارهای مهمی دارد و دیدارهایی بین آرژانتین و اسپانیا برگزار شده است، گفت: باید با واقعیت جلو برویم. اینکه می گویند فوتسال مغفول مانده است درست نیست و هفته گذشته با آقای شمسایی جلسه ای سه ساعته داشتیم تا در مورد مسائل صحبت کنیم و تیم را برای مسابقات به کویت اعزام کنیم. برنامه ریزی انجام شده و همانطور که فوتسال را در نظر گرفتیم باید در برنامه تیم های جوانان و نوجوانان پیش برویم و تیم زیر 23 سال باید به بازی های کشورهای اسلامی در قونیه ترکیه اعزام شود. اردوها شروع می شود و زنان ما باید به کفا اعزام شوند. با وجود مشکلات مالی فدراسیون هیچ تیم و برنامه ای از قلم نیفتاد. مطمئن باشید تیم ملی فوتسال با بهترین شرایط اعلام می شود.

من هیچ نقشی در انتخاب برادرم برای مربیگری تیم جوانان نداشتم
مجیدی در پاسخ به این سوال که آیا حضور برادرش فرشاد مجدی در تیم جوانان با کادر فنی بوده است، گفت: من هیچ نقشی در انتخاب مربیان ندارم و در انتخاب دستیاران آنها شرکت نمی کنم و این سوالات را در اختیار کادر فنی قرار داده ایم. کمیته و همه اعضا.کمیته فنی می تواند شهادت دهد.بیا اینها مشکلاتی است که در فضای مجازی پیش می آید و نمی دانم چرا.همه می توانند هر کاری بکنند اما برادران مجیدی نباید بیانگر یا برادر فنی باشند؟ آیا برادرم حق ندارد جایی کار کند؟آیا با مجیدی در استقلال بود، در نفت مسجدسلیمان روشنفکر بود یا در صبا با مرفاوی کار کرد، من او را ترک کردم، هر مربی نظری دارد و با او کار می کند و انتخاب ها و انتصاب ها چیزی جز رای کمیته فنی نبود و من دخالتی نداشتم.

  سه امتیاز از دست رفته در ادامه!

تامین کننده لباس تیم ملی تا پایان هفته مشخص می شود
وی در پاسخ به این سوال که تیم ملی در جام جهانی چه لباسی خواهد پوشید، گفت: ما برای این کار تماس گرفتیم و چند شرکت حضور داشتند. ما باید اسپانسر، شایستگی ها و دارایی های حامی را در نظر بگیریم. قبلا مشکل داشتیم و شاید با یک برند خوب قرارداد بستیم اما اگر لباس را تهیه نکرد بهتر است قرارداد نبندیم. تمام بحث ما در هیئت مدیره و کادر فنی تیم های ملی این است که بتوانیم در کمترین زمان از آن نهایت استفاده را ببریم و لباس هایی برای استفاده داشته باشیم. تا آخر هفته آینده سعی می کنیم لباس های خوب داخلی یا خارجی را انتخاب کنیم.

شایعاتی مبنی بر درگیری من و اسکوچیچ برای به حاشیه راندن فدراسیون وجود دارد
رئیس فدراسیون فوتبال در حاشیه دیدار خود با دراگان اسکوچیچ یادآور شد: هیچ موضوع حاشیه ای وجود ندارد و اگر رئیس فدراسیون نمی تواند با سرمربی تیم ملی خود صحبت کند، بهتر است اصلا صحبت نکند. “اگر فیلمی دارند پخش کنند تا بتوانیم از آن استفاده کنیم. من باید با سرمربی تیم ملی صحبت کنم، گلایه ها، انتقادات و پیشنهاداتم را بیان کنم و این کاملا واضح است.

مجیدی در خصوص بازی های دوستانه تیم ملی و اینکه کارکنان وزارت ورزش زودتر خواستند این اتفاق بیفتد، گفت: منظورتان این است که کارمندان گفتند زودتر این کار را انجام دهیم؟ زودتر!

برگزاری بازی دوستانه یک مسیر دو طرفه است و باید به توافق و نتیجه مشترک برسیم
وی ادامه داد: ما باید برای همیشه به این موضوع پایان دهیم که نمی توانیم با تیم های اروپایی و تیم های خوب آفریقایی در فیفا بازی کنیم، زیرا آنها در مسابقات رسمی شرکت می کنند. این را گفتم که فردا نگویند چرا مثلا مقابل آلمان بازی نکردند. برای بازی با دو تیم خوب باید منتظر پیشنهاد آنها باشیم و آنها در کدام منطقه و در کدام کشور قبول کنند. این یک موضوع دوجانبه است و باید به یک توافق و نتیجه مشترک برسیم.

  بیت کوین در کانال 21 هزار دلار / قیمت روزانه ارزهای دیجیتال در نوسان است

در حال تدارک اردو و برگزاری 2 دیدار بسیار خوب هستیم
مجیدی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی پیشنهادی برای بازی دوستانه دارد یا خیر، گفت: در حال حاضر پیشنهادی نداریم اما در حال تدارک اردوی بسیار خوبی هستیم و امیدوارم دو تیم خوب دنیا که در حال مذاکره با آنها هستیم و نتوانم. آنها را نام ببرید، قبول کنید که می خواهیم با تیم ملی بازی کنیم.

ما برای بسیاری از وظایف اصلی فدراسیون منابع نداریم
وی در واکنش به اینکه درست است فدراسیون برای بازی دوستانه مقابل الجزایر 500 هزار دلار پرداخت کرده است، تصریح کرد: این مشکلات از کجا می آید؟ آیا باید به هر سوالی که در فضای مجازی پیش می آید پاسخ دهم؟ من می گویم ما منابع بسیاری از کارهای اولیه فدراسیون فوتبال را نداریم، پس کجا می توانیم 500 هزار دلار به الجزایر بدهیم؟ کسانی که این چیزها را می گویند باید ذهن خود را قلقلک دهند تا ببینند آیا می توان این کار را انجام داد.

وقتی خزانه فدراسیون پر شد، اعلام می کنم!
رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که خزانه فدراسیون فوتبال چه زمانی پر می شود، گفت: وقتی پر شد خودم اعلام می کنم.

مجیدی در خصوص بحث اسپانسر و اینکه فدراسیون در آستانه جام جهانی اسپانسر ندارد، گفت: ما نیز با حمایت وزارت ورزش و جوانان و حمایت آنها تلاش می کنیم، به دنبال انجام کار اسپانسری هستیم. “

هیچ مربی در تیم ملی بزرگسالان بدون قرارداد وجود ندارد
وی در پاسخ به این سوال که آیا مربیان ملی و خارجی تیم ملی قراردادشان را امضا کرده اند یا خیر، پاسخ داد: ما همه قراردادها را بسته ایم و در تیم ملی بزرگسالان مربی بدون قرارداد وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید